| Ονομαστική ώθηση (N) | 204 |
|---|---|
| Τυποποιημένη στροφή (mm) | 50-4000mm/50 διαστήματα |
| πλάτος ζώνης | 45 |
| Μεγάλη ακαμψία γραμμικό διακανονιστή | W28 × H26 |
| Αισθητήρας προέλευσης | PM-T45 ((NPN) |
| Το σωματικό βάρος του εγκεφαλικού εγκεφαλικού εγκεφάλου Omm ((KG) | 1.9 |
|---|---|
| Γωνία περιστροφής της ράβδου του έμβολο | ±0,7 βαθμός |
| Πρόσθετο βάρος ανά 10 mm ((kg) | 0.13 |
| Το βάρος του συστατικού του κινητήρα άμεσης εγκατάστασης ((KG) | 0,14 |
| Το βάρος του συστατικού του κινητήρα έμμεσης εγκατάστασης ((KG) | 0,18 |
| Standard motor power(W) | 400W |
|---|---|
| Repeatable positioning | ±0.01 |
| Max stroke (mm)*2 | 1050 |
| Screw specification | 1605/1610/1616/1620(Slenderness ratio1:62.5) |
| Screw grade | C7 rolling |
| standard motor power (W) | 750W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.01 |
| Max stroke(mm)*2 | 1250 |
| Screw specification | 2005/2010/2020/2040(Slenderness ratio1:70) |
| Screw grade | C7 rolling |
| Μέγιστη ταχύτητα ((mm/s) | 2000 |
|---|---|
| Ονομαστική ώθηση (N) | 204 |
| Τυποποιημένη στροφή (mm) | Διαστήματα 20-3050 mm/50 |
| πλάτος ζώνης | 30 |
| Μεγάλη ακαμψία γραμμικό διακανονιστή | W20 × H15 |
| Standard motor power(W) | 750W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.01 |
| Max stroke (mm) | 1250 |
| Screw grade | C7 rolling |
| Screw specification | 2005/2010/2020/2040(Slenderness ratio1:70) |
| Standard motor output (W) | 50W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.02 |
| Rated torque(N ·m) | 0.16 |
| Screw specification | 802 |
| Max speed (mm/s) | 100 |
| Τυπική έξοδος κινητήρα (W) | 200W |
|---|---|
| Βαθμολογημένη ροπή (nm) | 0,64 |
| Βαθμός βιδωτό | C7 rolling (αναλογία slenderness 1: 52.5) |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ± 0,02 |
| Εγκεφαλικό επεισόδιο (mm) | 30,50,100,150,180,200,250,300,350 |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ±0.02 |
|---|---|
| Κατηγορία βίδες | C7 Τροχιασμός (Συντελεστής ολότητας 1:52.5) |
| Το σωματικό βάρος σε στροφή Omm (kg) | 0.8 |
| Πρόσθετο βάρος ανά 50 mm (kg) | 1.1 |
| Το βάρος του συστατικού του κινητήρα άμεσης εγκατάστασης (kg) | 0,18 |
| Ονομα | Βίδα σφαιρών υψηλής ακρίβειας |
|---|---|
| Υλικό | S55C,SCM420H |
| Τύπος καρυδιών | Μονό καρύδι, διπλό καρύδι |
| Εφαρμογή | 3D εκτυπωτής/μηχανή CNC |
| Τμήμα πυρήνων | Μηχανή, ρουλεμάν, κινητήρας, δοχείο πίεσης |