| Ονομασία | Γραμμικό ρυμουλκούμενο φλάντζας |
|---|---|
| Τύπος | Λειτουργία: |
| Ειδικότητα | Αντί τριβής, χαμηλός θόρυβος, μακρά διάρκεια ζωής |
| επιδόσεις | Υψηλή ταχύτητα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 80°C |
| Ονομασία του προϊόντος | Φλάνγκες με γραμμικό σφαιρικό ρουλέν |
|---|---|
| Υλικό | Σιδηροφόρο |
| Διάρκεια | 10240mm |
| Εφαρμογή | Μέρη επεξεργασίας CNC |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Όνομα προϊόντος | Φλάνγκες με γραμμικό σφαιρικό ρουλέν |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας ρουλεμάν |
| Μήκος | 10240mm |
| Εφαρμογή | Ανταλλακτικά κατεργασίας CNC |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτιο |
| Ονομα | Γραμμικό ρυμουλκούμενο φλάντζας |
|---|---|
| Τύπος | Λειτουργία: |
| Χαρακτηριστικό | Αντί τριβής, χαμηλός θόρυβος, μακρά διάρκεια ζωής |
| Εκτέλεση | Υψηλή ταχύτητα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 80°C |
| Όνομα | Γραμμικό ρυμουλκούμενο φλάντζας |
|---|---|
| Τύπος | Λειτουργία: |
| Χαρακτηριστικό | Αντί τριβής, χαμηλός θόρυβος, μακρά διάρκεια ζωής |
| Εκτέλεση | Υψηλή ταχύτητα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ° C έως 80 ° C |
| Ονομασία προϊόντος | Γραμμικό οδηγό Slider |
|---|---|
| Υλικό | Σιδηροφόρο |
| Βασικά συστατικά | Κουρέματα |
| Κωδικός προφόρτωσης | ZO, ZA, ZB |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Μηχανήματα |
| Όνομα προϊόντος | Γραμμικό οδηγό Slider |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας ρουλεμάν |
| Βασικά συστατικά | Ρουλεμάν |
| Κωδικός προφόρτωσης | ZO, ZA, ZB |
| Ισχύουσες βιομηχανίες | Μηχανήματα |
| Ονομασία προϊόντος | Γραμμικός φραγμός οδηγών |
|---|---|
| Υλικό | Σιδηροφόρο |
| Βασικά συστατικά | Κουρέματα |
| Κωδικός προφόρτωσης | ZO, ZA, ZB |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Μηχανήματα |
| Όνομα προϊόντος | Φλάνγκες με γραμμικό σφαιρικό ρουλέν |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας ρουλεμάν |
| Μήκος | 10240mm |
| Εφαρμογή | Ανταλλακτικά κατεργασίας CNC |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτιο |
| Ονομασία | Σύνδεσμος άξονα |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 80°C |
| Αντίσταση στη διάβρωση | - Ναι, ναι. |
| Ακρίβεια | Υψηλή |
| Κλειστή λέξη | Γραμμικός ένσφαιρος τριβέας ραγών οδηγών |