| Nominale stuwkracht (N) | 204 |
|---|---|
| Standaard slagtijd ((mm) | 50-4000 mm/50 interval |
| Gordelbreedte | 45 |
| Lijnschuiver met hoge stijfheid | W28×H26 |
| Oorsprongsensor Plug | PM-T45 ((NPN)) |
| Het lichaamsgewicht van Omm slag ((KG) | 1.9 |
|---|---|
| Draaihoek zuigerstang | ±0.7 graad |
| Gewicht toegevoegd per 10 mm ((kg) | 0.13 |
| Het gewicht van de onderdelen van de rechtstreekse motor ((KG) | 0,14 |
| Het gewicht van de onderdelen van de motor voor indirecte installatie ((KG) | 0,18 |
| Standard motor power(W) | 400W |
|---|---|
| Repeatable positioning | ±0.01 |
| Max stroke (mm)*2 | 1050 |
| Screw specification | 1605/1610/1616/1620(Slenderness ratio1:62.5) |
| Screw grade | C7 rolling |
| standard motor power (W) | 750W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.01 |
| Max stroke(mm)*2 | 1250 |
| Screw specification | 2005/2010/2020/2040(Slenderness ratio1:70) |
| Screw grade | C7 rolling |
| Maximale snelheid ((mm/s) | 2000 |
|---|---|
| Nominale stuwkracht (N) | 204 |
| Standaard slagtijd ((mm) | Interval 20-3050 mm/50 |
| Gordelbreedte | 30 |
| Lijnschuiver met hoge stijfheid | W20 × H15 |
| Standard motor power(W) | 750W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.01 |
| Max stroke (mm) | 1250 |
| Screw grade | C7 rolling |
| Screw specification | 2005/2010/2020/2040(Slenderness ratio1:70) |
| Standard motor output (W) | 50W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.02 |
| Rated torque(N ·m) | 0.16 |
| Screw specification | 802 |
| Max speed (mm/s) | 100 |
| Standaard motoruitgang (W) | 200W |
|---|---|
| Rated koppel (NM) | 0,64 |
| Schroefgrade | C7 Rolling (Slenderness Ratio 1: 52.5) |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ± 0,02 |
| Slag (mm) | 30,50,100,150,180.200.250.300,350 |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid ((mm) | ±0.02 |
|---|---|
| Schroefklasse | C7 Rollen (slijpheidsgraad 1:52.5) |
| Het lichaamsgewicht van de Omm-slag (kg) | 0.8 |
| Gewicht per 50 mm (kg) | 1.1 |
| Het gewicht van de onderdelen van de rechtstreeks in te zetten motor (kg) | 0,18 |
| Naam | De Schroef van de hoge Precisiebal |
|---|---|
| Materiaal | S55C,SCM420H |
| Noottype | Eenvoudige Noot$ Dubbele Noot |
| Toepassing | 3D-printer/CNC-machine |
| Kerncomponent | Motor, lager, motor, drukvat |