| κατηγορίες προϊόντων | Γραμμικές διαφάνειες |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρι |
| Μέγιστη στροφή | 1050 χιλιοστά |
| Κατηγορία βίδες | Ρολάρισμα |
| Τυπική ισχύς κινητήρα | 200W |
| όνομα | Ενιαίο ρομπότ άξονα |
|---|---|
| Υλικό | Σιδηροφόρο |
| Μήκος | 1001680MM |
| Υπηρεσία | Υπηρεσίες cOem |
| ΔΟΜΑΣΙΑ | Συστατικά CNC |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ± 0,1 |
|---|---|
| Βαθμολογημένη ώθηση (n) | 220 |
| Πρότυπο εγκεφαλικό επεισόδιο (mm)*3 | Διάστημα 100-6000mm/100mm |
| AC Servo Motor χωρητικότητα (W) | 400 |
| Πλάτος ζώνης (mm) | 32 |
| Ονομα | Μικρό γραμμικό ρουλεμάν |
|---|---|
| Τύπος | Λειτουργία: |
| Χαρακτηριστικό | Αντί τριβής, χαμηλός θόρυβος, μακρά διάρκεια ζωής |
| Εκτέλεση | Υψηλή ταχύτητα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 80°C |
| Όνομα | Ενιαίο ρομπότ άξονα |
|---|---|
| Υλικό | Σιδηροφόρο |
| Διάρκεια | 1001680MM |
| Υπηρεσία | Υπηρεσίες cOem |
| Δομή | Συστατικά CNC |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ± 0,1 |
|---|---|
| Βαθμολογημένη ώθηση (n) | 765 |
| Το μεγαλύτερο εγκεφαλικό επεισόδιο (mm) | 100-6000mm/Interval100mm |
| Βάρος βάσης Omm Stroke kg | 19.85 |
| Αυξήστε το βάρος κάθε 100mm Stroke Kg | 0,94 |
| Ονομα | Γραμμικό ρυμουλκούμενο φλάντζας |
|---|---|
| Τύπος | Λειτουργία: |
| Χαρακτηριστικό | Αντί τριβής, χαμηλός θόρυβος, μακρά διάρκεια ζωής |
| Εκτέλεση | Υψηλή ταχύτητα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 80°C |
| Ονομα | Κεραμβός KH |
|---|---|
| Τύπος | Ρουλεμάν γραμμικής κίνησης |
| Δομή | γραμμικό ρουλεμάν |
| Ακρίβεια | Υψηλή Ακρίβεια |
| Χαρακτηριστικά | Ομαλή και ήσυχη λειτουργία |
| Ονομα | γραμμικό ρουλεμάν |
|---|---|
| Τύπος | Λειτουργία: |
| Χαρακτηριστικό | Αντί τριβής, χαμηλός θόρυβος, μακρά διάρκεια ζωής |
| Πακέτο | Κουτί, πλαστική σακούλα, κιβώτια, πλαστική + κιβώτιο |
| Δείγμα | Διαθέσιμος, δεχτείτε |
| Ονομα | Γραμμικό πίνακα διαφάνειας |
|---|---|
| Υλικό | Σιδηροφόρο |
| Διάρκεια | 1001680MM |
| Υπηρεσία | Υπηρεσίες cOem |
| Δομή | Συστατικά CNC |