| Nominal itme (n) | 204 |
|---|---|
| Standart İnme (mm) | 50-4000mm/50 aralık |
| Kemer genişliği | 45 |
| Yüksek sertlikli doğrusal kaydırıcı | W28 × H26 |
| Origin Sensörü Fişi | PM-T45 (NPN) |
| OMM felçinin vücut ağırlığı (kg) | 1.9 |
|---|---|
| Piston çubuk dönüş açısı | ± 0.7 derece |
| 10 mm başına eklenen ağırlık (kg) | 0.13 |
| Doğrudan kurulum motorunun (kg) bileşen ağırlığı | 0,14 |
| Dolaylı kurulum motorunun bileşen ağırlığı (kg) | 0,18 |
| Standard motor power(W) | 400W |
|---|---|
| Repeatable positioning | ±0.01 |
| Max stroke (mm)*2 | 1050 |
| Screw specification | 1605/1610/1616/1620(Slenderness ratio1:62.5) |
| Screw grade | C7 rolling |
| standard motor power (W) | 750W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.01 |
| Max stroke(mm)*2 | 1250 |
| Screw specification | 2005/2010/2020/2040(Slenderness ratio1:70) |
| Screw grade | C7 rolling |
| Maksimum hız (mm/s) | 2000 |
|---|---|
| Nominal itme (n) | 204 |
| Standart İnme (mm) | 20-3050mm/50 aralık |
| Kemer genişliği | 30 |
| Yüksek sertlikli doğrusal kaydırıcı | W20 × H15 |
| Standard motor power(W) | 750W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.01 |
| Max stroke (mm) | 1250 |
| Screw grade | C7 rolling |
| Screw specification | 2005/2010/2020/2040(Slenderness ratio1:70) |
| Standard motor output (W) | 50W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.02 |
| Rated torque(N ·m) | 0.16 |
| Screw specification | 802 |
| Max speed (mm/s) | 100 |
| Standart Motor Çıkışı (W) | 200W |
|---|---|
| Nominal Tork (NM) | 0.64 |
| Vida derecesi | C7 haddeleme (incelik oranı 1: 52.5) |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ± 0.02 |
| İnme (mm) | 30,50,100,150,180,200,250,300.350 |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu ((mm) | ±0,02 |
|---|---|
| Vida derecesi | C7 haddeleme (incelik oranı 1: 52.5) |
| OMM felçinin vücut ağırlığı (kg) | 0.8 |
| 50mm (kg) başına ağırlık eklendi | 1.1 |
| Doğrudan kurulum motorunun (kg) bileşen ağırlığı | 0,18 |
| Adı | Yüksek hassasiyetli vidalı mil |
|---|---|
| Malzeme | S55C, SCM420H |
| Somun Tipi | Tek fındık $ çift fındık |
| Uygulama | 3D yazıcı/CNC makinesi |
| Çekirdek Bileşen | Motor, Rulman, Motor, Basınçlı Kap |