| Trated Thrust (N) | 204 |
|---|---|
| سکته مغزی استاندارد (میلی متر) | فاصله 50-4000 میلی متر/50 |
| عرض کمربند | 45 |
| کشویی خطی با استحکام بالا | W28 × H26 |
| پلاگین سنسور مبدا | PM-T45 (NPN) |
| وزن بدن سکته مغزی (کیلوگرم) | 1.9 |
|---|---|
| زاویه چرخش میله پیستون | 0.7 درجه |
| وزن اضافه شده در هر 10 میلی متر (کیلوگرم) | 0.13 |
| وزن مؤلفه موتور نصب مستقیم (کیلوگرم) | 0.14 |
| وزن مؤلفه موتور نصب غیرمستقیم (کیلوگرم) | 0.18 |
| Standard motor power(W) | 400W |
|---|---|
| Repeatable positioning | ±0.01 |
| Max stroke (mm)*2 | 1050 |
| Screw specification | 1605/1610/1616/1620(Slenderness ratio1:62.5) |
| Screw grade | C7 rolling |
| standard motor power (W) | 750W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.01 |
| Max stroke(mm)*2 | 1250 |
| Screw specification | 2005/2010/2020/2040(Slenderness ratio1:70) |
| Screw grade | C7 rolling |
| حداکثر سرعت (میلی متر در ثانیه) | 2000 |
|---|---|
| Trated Thrust (N) | 204 |
| سکته مغزی استاندارد (میلی متر) | فاصله 20-3050 میلی متر/50 |
| عرض کمربند | 30 |
| کشویی خطی با استحکام بالا | W20 × H15 |
| Standard motor power(W) | 750W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.01 |
| Max stroke (mm) | 1250 |
| Screw grade | C7 rolling |
| Screw specification | 2005/2010/2020/2040(Slenderness ratio1:70) |
| Standard motor output (W) | 50W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.02 |
| Rated torque(N ·m) | 0.16 |
| Screw specification | 802 |
| Max speed (mm/s) | 100 |
| خروجی استاندارد موتور (W) | 200 وات |
|---|---|
| گشتاور امتیاز (NM) | 0.64 |
| درجه پیچ | نورد C7 (نسبت باریک 1: 52.5) |
| دقت موقعیت یابی قابل تکرار (MM) | 0.02 ± |
| سکته مغزی (میلی متر) | 30،50،100،150،180،200،250،300.350 |
| دقت موقعیت دهی قابل تکرار ((ملی متر) | 0.02 ± |
|---|---|
| درجه پیچ | نورد C7 (نسبت باریک 1: 52.5) |
| وزن بدن سکته مغزی (کیلوگرم) | 0.8 |
| وزن اضافه شده در هر 50 میلی متر (کیلوگرم) | 1.1 |
| وزن مؤلفه موتور نصب مستقیم (کیلوگرم) | 0.18 |
| نام | پیچ توپ با دقت بالا |
|---|---|
| مواد | S55C ، SCM420H |
| نوع مهره | مهره تک $ $ دوتایی |
| درخواست | چاپگر سه بعدی/ ماشین CNC |
| جزء اصلی | موتور، بلبرینگ، موتور، مخزن تحت فشار |