| Ονομασία | Ρουλεμάν γραμμικής κίνησης |
|---|---|
| Τύπος | Λειτουργία: |
| Πακέτο | Κουτί, πλαστική σακούλα, κιβώτια, πλαστική + κιβώτιο |
| Ειδικότητα | Μακροχρόνια ζωή |
| Δομή | Ρουλεμάν γραμμικής κίνησης |
| Ονομασία | Κεραμβός KH |
|---|---|
| Τύπος | Ρουλεμάν γραμμικής κίνησης |
| Δομή | γραμμικό ρουλεμάν |
| Ακρίβεια | Υψηλή ακρίβεια |
| Χαρακτηριστικά | Ομαλή και ήσυχη λειτουργία |
| Ονομασία | Λεχνουργήματα με γραμμική κίνηση |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου | ΣΤΒ/ΤΒΡ |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Εφαρμογή | Μηχανή CNC |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, ISO14001, ISO18001 |
| Ονομασία | γραμμικό ρουλεμάν |
|---|---|
| Τύπος | Λειτουργία: |
| Ειδικότητα | Αντί τριβής, χαμηλός θόρυβος, μακρά διάρκεια ζωής |
| Πακέτο | Κουτί, πλαστική σακούλα, κιβώτια, πλαστική + κιβώτιο |
| Δείγμα | Διαθέσιμος, δεχτείτε |
| Ονομασία | Στροφή σφαίρας γραμμικής κίνησης |
|---|---|
| Υλικό | S55C,SCM420H |
| Τύπος καρυδιών | Μονό καρύδι, διπλό καρύδι |
| Εφαρμογή | 3D εκτυπωτής/μηχανή CNC |
| Τμήμα πυρήνων | Μηχανή, ρουλεμάν, κινητήρας, δοχείο πίεσης |
| Ονομα | Μικρό γραμμικό ρουλεμάν |
|---|---|
| Τύπος | Λειτουργία: |
| Χαρακτηριστικό | Αντί τριβής, χαμηλός θόρυβος, μακρά διάρκεια ζωής |
| Εκτέλεση | Υψηλή ταχύτητα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 80°C |
| Ονομα | Κεραμβός KH |
|---|---|
| Τύπος | Ρουλεμάν γραμμικής κίνησης |
| Δομή | γραμμικό ρουλεμάν |
| Ακρίβεια | Υψηλή Ακρίβεια |
| Χαρακτηριστικά | Ομαλή και ήσυχη λειτουργία |
| Ονομασία | γραμμικό ρουλεμάν |
|---|---|
| Τύπος | Λειτουργία: |
| Ειδικότητα | Αντί τριβής, χαμηλός θόρυβος, μακρά διάρκεια ζωής |
| Πακέτο | Κουτί, πλαστική σακούλα, κιβώτια, πλαστική + κιβώτιο |
| Δείγμα | Διαθέσιμος, δεχτείτε |
| Ονομασία | Γραμμικό ρυμουλκούμενο φλάντζας |
|---|---|
| Τύπος | Λειτουργία: |
| Ειδικότητα | Αντί τριβής, χαμηλός θόρυβος, μακρά διάρκεια ζωής |
| επιδόσεις | Υψηλή ταχύτητα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 80°C |
| Ονομασία προϊόντος | Γραμμικοί οδηγοί κίνησης |
|---|---|
| Διάμετρος της σιδηροτροχιάς | 1563mm |
| Συνδυασμός πλάτους | 15-65 mm |
| Τύπος | Γραμμικός οδηγός κυλίσματος |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |