| όνομα | Στροφή σφαίρας γραμμικής κίνησης |
|---|---|
| Υλικό | S55C,SCM420H |
| Τύπος καρυδιών | Μονό καρύδι, διπλό καρύδι |
| Εφαρμογή | 3D εκτυπωτής/μηχανή CNC |
| Βασικός συστατικός | Μηχανή, ρουλεμάν, κινητήρας, δοχείο πίεσης |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ± 0,1 |
|---|---|
| Βαθμολογημένη ώθηση (n) | 765 |
| Πρότυπο εγκεφαλικό επεισόδιο (mm)*3 | Διάστημα 100-6000mm/100 |
| AC Servo Motor χωρητικότητα (W) | 750 |
| Πλάτος ζώνης (mm) | 50 |
| Ονομασία | Κυλημένη βίδα σφαιρών |
|---|---|
| Υλικό | S55C,SCM420H |
| Τύπος καρυδιών | Μονό καρύδι, διπλό καρύδι |
| Εφαρμογή | 3D εκτυπωτής/μηχανή CNC |
| Τμήμα πυρήνων | Μηχανή, ρουλεμάν, κινητήρας, δοχείο πίεσης |
| Μέγιστη ταχύτητα ((mm/s) | 2000 |
|---|---|
| Ονομαστική ώθηση (N) | 100 |
| Τυποποιημένη στροφή (mm) | Διαστήματα 20-3050 mm/50 |
| πλάτος ζώνης | 25 |
| Μεγάλη ακαμψία γραμμικό διακανονιστή | W15 × H12.5 |
| Ονομα | Στροφή σφαίρας γης |
|---|---|
| Βασικά συστατικά | Ρουλεμάν |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο μήκος |
| Εφαρμογή | Ανταλλακτικά κατεργασίας CNC |
| Χαρακτηριστικό | Μακριά λειτουργούσα ζωή |
| Εφαρμογή | Μηχανήματα αυτοματοποίησης |
|---|---|
| Βάρος (kg) | 5 |
| Αποτελεσματικό εγκεφαλικό επεισόδιο | 100-3900 χιλιοστά |
| οριζόντιο φορτίο | ≤12KG |
| Ταχύτητα μετακίνησης | ≤ 2000mm/s |
| Ονομασία | Σύνδεσμος άξονα |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 80°C |
| Αντίσταση στη διάβρωση | - Ναι, ναι. |
| Ακρίβεια | Υψηλή |
| Κλειστή λέξη | Γραμμικός ένσφαιρος τριβέας ραγών οδηγών |
| Ονομα | Στροφή σφαίρας γραμμικής κίνησης |
|---|---|
| Υλικό | S55C,SCM420H |
| Τύπος καρυδιών | Μονό καρύδι, διπλό καρύδι |
| Εφαρμογή | 3D εκτυπωτής/μηχανή CNC |
| Βασικό στοιχείο | Μηχανή, ρουλεμάν, κινητήρας, δοχείο πίεσης |
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.08 |
|---|---|
| Lead (mm) | 40 |
| Max speed(mm/s) | 2000 |
| Rated thrust (N) | 204 |
| Standard stroke(mm) | 20-3050mm/50 interval |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ±0.08 |
|---|---|
| Μέγιστη στροφή ((mm) | 100-5000 mm/διαστήμα 50 mm |
| Προδιαγραφή ζώνης χρονισμού | 15×3 ((πρωτεύον 78mm) |
| Αύξηση βάρους ((ανά 100 mm χτύπημα kg) | 0,34 |
| Μαγνητικός διακόπτης καλάμων | Τύπος επαφής CS1-D-1M, μήκος καλωδίου 1m/CS1-DN-3 ασύνδετος τρανζίστορας τύπου NPN, μήκος καλωδίου 3 |