| Ονομα | Στροφή σφαίρας γης |
|---|---|
| Βασικά συστατικά | Ρουλεμάν |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο μήκος |
| Εφαρμογή | Ανταλλακτικά κατεργασίας CNC |
| Χαρακτηριστικό | Μακριά λειτουργούσα ζωή |
| Υλικό | Προσαρμογή που υποστηρίζεται |
|---|---|
| Βαθμός Ακρίβειας | C3,C5,C7,C10 |
| Πρώτη ύλη ξηρών καρπών | SCM420H |
| Τύπος καρυδιών | SFU, SFI, SFS, SFY, SFNU,SFNI, SFA, SFDC, SFK, SCI. DFU, DFI, DFS, DFDC |
| Μέγιστο αρχικό μήκος | 100-7500mm |
| Ονομα | Στροφή σφαίρας γης |
|---|---|
| Βασικά συστατικά | Ρουλεμάν |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο μήκος |
| Εφαρμογή | Ανταλλακτικά κατεργασίας CNC |
| Χαρακτηριστικό | Μακριά λειτουργούσα ζωή |
| Ονομα | Στροφή σφαίρας γης |
|---|---|
| Βασικά συστατικά | Ρουλεμάν |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο μήκος |
| Εφαρμογή | Ανταλλακτικά κατεργασίας CNC |
| Χαρακτηριστικό | Μακριά λειτουργούσα ζωή |
| Ονομα | Στροφή σφαίρας γης |
|---|---|
| Βασικά συστατικά | Ρουλεμάν |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο μήκος |
| Εφαρμογή | Ανταλλακτικά κατεργασίας CNC |
| Χαρακτηριστικό | Μακριά λειτουργούσα ζωή |
| Υλικό | Προσαρμογή που υποστηρίζεται |
|---|---|
| Βαθμός Ακρίβειας | C3,C5,C7,C10 |
| Πρώτη ύλη ξηρών καρπών | SCM420H |
| Τύπος καρυδιών | SFU, SFI, SFS, SFY, SFNU,SFNI, SFA, SFDC, SFK, SCI. DFU, DFI, DFS, DFDC |
| Μέγιστο αρχικό μήκος | 100-7500mm |
| Ονομα | Κυλημένη βίδα σφαιρών |
|---|---|
| Υλικό | S55C,SCM420H |
| Τύπος καρυδιών | Μονό καρύδι, διπλό καρύδι |
| Εφαρμογή | 3D εκτυπωτής/μηχανή CNC |
| Βασικό στοιχείο | Μηχανή, ρουλεμάν, κινητήρας, δοχείο πίεσης |
| Ονομα | Στροφή σφαίρας γης |
|---|---|
| Βασικά συστατικά | Ρουλεμάν |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο μήκος |
| Εφαρμογή | Ανταλλακτικά κατεργασίας CNC |
| Χαρακτηριστικό | Μακριά λειτουργούσα ζωή |
| Υλικό | Προσαρμογή που υποστηρίζεται |
|---|---|
| Βαθμός Ακρίβειας | C3,C5,C7,C10 |
| Πρώτη ύλη ξηρών καρπών | SCM420H |
| Τύπος καρυδιών | SFU, SFI, SFS, SFY, SFNU,SFNI, SFA, SFDC, SFK, SCI. DFU, DFI, DFS, DFDC |
| Μέγιστο αρχικό μήκος | 100-7500mm |
| Υλικό | Προσαρμογή που υποστηρίζεται |
|---|---|
| Βαθμός Ακρίβειας | C3,C5,C7,C10 |
| Πρώτη ύλη ξηρών καρπών | SCM420H |
| Τύπος καρυδιών | SFU, SFI, SFS, SFY, SFNU,SFNI, SFA, SFDC, SFK, SCI. DFU, DFI, DFS, DFDC |
| Μέγιστο αρχικό μήκος | 100-7500mm |