| Ονομασία | Μοντυλοποιημένος γραμμικός ενεργοποιητής |
|---|---|
| Υλικό | Σιδηροφόρο |
| Διάρκεια | 1001680MM |
| Υπηρεσία | Υπηρεσίες cOem |
| Δομή | Συστατικά CNC |
| κατηγορίες προϊόντων | Γραμμικές διαφάνειες |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρι |
| Μέγιστη στροφή | 1050 χιλιοστά |
| Κατηγορία βίδες | Ρολάρισμα |
| Τυπική ισχύς κινητήρα | 200W |
| Ονομα | Γραμμικό πίνακα διαφάνειας |
|---|---|
| Υλικό | Σιδηροφόρο |
| Διάρκεια | 1001680MM |
| Υπηρεσία | Υπηρεσίες cOem |
| Δομή | Συστατικά CNC |
| Ονομα | Σωδική διαφάνεια CNC |
|---|---|
| Υλικό | Σιδηροφόρο |
| Διάρκεια | 1001680MM |
| Υπηρεσία | Υπηρεσίες cOem |
| Δομή | Συστατικά CNC |
| Ονομα | Μικρό γραμμικό ρουλεμάν |
|---|---|
| Τύπος | Λειτουργία: |
| Χαρακτηριστικό | Αντί τριβής, χαμηλός θόρυβος, μακρά διάρκεια ζωής |
| Εκτέλεση | Υψηλή ταχύτητα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 80°C |
| Ονομα | Λειτουργός γραμμικού συστήματος XYZ |
|---|---|
| Σειρά | PTH |
| Εύρος εγκεφαλικού επεισοδίου | 50mm1500mm |
| Ακρίβεια θέσης | 00,02 mm |
| Μέγιστη ταχύτητα | 500 mm/s |
| Ονομασία προϊόντος | Γραμμικό οδηγό Slider |
|---|---|
| Υλικό | Σιδηροφόρο |
| Βασικά συστατικά | Κουρέματα |
| Κωδικός προφόρτωσης | ZO, ZA, ZB |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Μηχανήματα |
| Όνομα προϊόντος | Γραμμικά Guideways |
|---|---|
| Διάμετρος της σιδηροτροχιάς | 1563mm |
| Συνδυασμός πλάτους | 15-65 mm |
| Τύπος | Γραμμικός οδηγός κυλίσματος |
| Υλικό | ανοξείδωτο χάλυβα |
| Ονομασία προϊόντος | γραμμική ράγα οδηγών |
|---|---|
| Διάμετρος της σιδηροτροχιάς | 1563mm |
| Συνδυασμός πλάτους | 15-65 mm |
| Τύπος | Γραμμικός οδηγός κυλίσματος |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Ονομασία | Οδική μονάδα διαδρόμου ελαστικών |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου | ΣΤΒ/ΤΒΡ |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Εφαρμογή | Μηχανή CNC |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, ISO14001, ISO18001 |