| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ± 0,01 |
|---|---|
| Τυποποιημένη στροφή (mm) | 50-800mm/50 διάστημα |
| AC Servo Motor χωρητικότητα (W) | 100 |
| Βιδική εξωτερική διάμετρο (mm) | C7φ12 |
| Σύζευξη (mm) | 7x8 |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ± 0,01 |
|---|---|
| Τυποποιημένη στροφή (mm) | 25-450mm/25 διάστημα |
| AC Servo Motor χωρητικότητα (W) | 400 |
| Βιδική εξωτερική διάμετρο (mm) | C7φ16 |
| Σύζευξη (mm) | 10 × 14 |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ± 0,01 |
|---|---|
| Τυποποιημένη στροφή (mm) | 50-1250mm/50 διάστημα |
| AC Servo Motor χωρητικότητα (W) | 400 |
| Βιδική εξωτερική διάμετρο (mm) | C7φ16 |
| Σύζευξη (mm) | 10 × 14 |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ± 0,01 |
|---|---|
| Τυποποιημένη στροφή (mm) | 50-1100mm/50 διάστημα |
| AC Servo Motor χωρητικότητα (W) | 200 |
| Βιδική εξωτερική διάμετρο (mm) | C7φ16 |
| Σύζευξη (mm) | 10 × 14/11NOTE |
| Lead mm | 40 |
|---|---|
| Maximum speed mm/s | 2000 |
| Repetitive positioning accuracy | ±0.08 |
| Freeze thrust(N) | 204 |
| Standard stroke mm | 20-3050mm/50 interval |
| Ποιότητα (kg/m) | 4/6/12 |
|---|---|
| Μήκος (mm) | 96/144/288 |
| Μέγιστη ώθηση @10 °C/s αύξηση θερμοκρασίας | 480/600/720 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτιά από χαρτόνι και αφρός |
| Χρόνος παράδοσης | 5-40 |
| Ονομασία | Ενιαίο ρομπότ άξονα |
|---|---|
| Υλικό | Σιδηροφόρο |
| Διάρκεια | 1001680MM |
| Υπηρεσία | Υπηρεσίες cOem |
| Δομή | Συστατικά CNC |
| Μέγιστη ώθηση (N) | 176/268 |
|---|---|
| Συνεχής ώθηση (N) | 44/67 |
| Μέγιστο φορτίο (kg)※1 | 5/10 |
| Βάρος κινούμενου μέρους (kg)※2 | 0,6/0,85 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτιά από χαρτόνι και αφρός |
| Screw grade | C7 Rolling 0802(Slenderness ratio 1:50) |
|---|---|
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ±0.02 |
| Screw specification | 802/805 |
| Τυπική έξοδος κινητήρα (W) 50W βήμα 28 Βαθμολογημένη ροπή (nm) 0.16 0.09 Βαθμός βιδών C7 Rolling 080 | 30.50.100 |
| Γωνιά περιστροφής ράβδου εμβόλου | ± 0,7 βαθμός |
| Ονομαστική ροπή (N · m) | 0,09 |
|---|---|
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ±0.02 |
| Μέγιστη ώθηση ((N) | 220 |
| Μέγιστη ταχύτητα ((mm/s) | 40 |
| Ανώτατο κτύπημα (χιλ.) | 100 |