| Standard motor power(W) | 400W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.01 |
| Max stroke(mm)*2 | 1050 |
| Screw specification | 1605/1610/1616/1620(Slenderness ratio1:62.5) |
| Screw grade | C7 rolling |
| Ονομα | Ηλεκτρικός κύλινδρος |
|---|---|
| Τύπος | Π.Χ. |
| Χρώμα | Γκρι |
| Στόχος | 50 τόνοι |
| Ακριβότητα θέσης | ± 0,005 mm |
| Ταχύτητα ώθησης (mm/s) | 20 |
|---|---|
| Επιτάχυνση και επιβράδυνση (mm/s²) | 3000 |
| Διάκενο (mm) | Κάτω από 0,2 |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ± 0,05 |
| Αντοχή σε κρούση/Δονήσεις (m/s²) | 50/20 |
| Ποιότητα (kg/m) | 4/6/12 |
|---|---|
| Μήκος (mm) | 96/144/288 |
| Μέγιστη ώθηση @10 °C/s αύξηση θερμοκρασίας | 480/600/720 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτιά από χαρτόνι και αφρός |
| Χρόνος παράδοσης | 5-40 |
| Standard motor power(W) | 750W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.01 |
| Screw diameter(mm) | 25 ball screw (C7) |
| Max stroke (mm) | 100~1500(50 interval) |
| Packaging Details | Foam and carton |
| Standard motor power(W) | 750W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.01 |
| Max stroke (mm) | 1250 |
| Screw grade | C7 rolling |
| Screw specification | 2005/2010/2020/2040(Slenderness ratio1:70) |
| Ονομαστική ροπή (N · m) | 0,09 |
|---|---|
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ±0.02 |
| Μέγιστη ώθηση ((N) | 220 |
| Μέγιστη ταχύτητα ((mm/s) | 40 |
| Ανώτατο κτύπημα (χιλ.) | 100 |
| Ονομα | Στροφή σφαίρας γραμμικής κίνησης |
|---|---|
| Υλικό | S55C,SCM420H |
| Τύπος καρυδιών | Μονό καρύδι, διπλό καρύδι |
| Εφαρμογή | 3D εκτυπωτής/μηχανή CNC |
| Βασικό στοιχείο | Μηχανή, ρουλεμάν, κινητήρας, δοχείο πίεσης |
| Ονομα | Στροφή σφαίρας γης |
|---|---|
| Βασικά συστατικά | Ρουλεμάν |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο μήκος |
| Εφαρμογή | Ανταλλακτικά κατεργασίας CNC |
| Χαρακτηριστικό | Μακριά λειτουργούσα ζωή |
| Ονομα | Στροφή σφαίρας γης |
|---|---|
| Βασικά συστατικά | Ρουλεμάν |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο μήκος |
| Εφαρμογή | Ανταλλακτικά κατεργασίας CNC |
| Χαρακτηριστικό | Μακριά λειτουργούσα ζωή |