| Standard motor power(W) | 400W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.01 |
| Max stroke(mm)*2 | 1050 |
| Screw specification | 1605/1610/1616/1620(Slenderness ratio1:62.5) |
| Screw grade | C7 rolling |
| nazwisko | Cylinder elektryczny |
|---|---|
| Rodzaj | NP |
| Kolor | Szary |
| Pchnięcie | 50 ton |
| Dokładność pozycjonowania | ±0,005 mm |
| Prędkość pchania (mm/s) | 20 |
|---|---|
| Przyspieszenie i opóźnienie (mm/s²) | 3000 |
| Luz (mm) | Poniżej 0,2 |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ± 0,05 |
| Odporność na uderzenia/wibracje (m/s²) | 50/20 |
| Jakość (kg/m) | 4/6/12 |
|---|---|
| Długość (mm) | 96/144/288 |
| Szczytowy ciąg przy wzroście temperatury o 10°C/s | 480/600/720 |
| Szczegóły pakowania | Pudła kartonowe i piankowe |
| Czas dostawy | 5-40 |
| Standard motor power(W) | 750W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.01 |
| Screw diameter(mm) | 25 ball screw (C7) |
| Max stroke (mm) | 100~1500(50 interval) |
| Packaging Details | Foam and carton |
| Standard motor power(W) | 750W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.01 |
| Max stroke (mm) | 1250 |
| Screw grade | C7 rolling |
| Screw specification | 2005/2010/2020/2040(Slenderness ratio1:70) |
| Znamiony moment obrotowy (n · m) | 0,09 |
|---|---|
| Powtórna dokładność pozycjonowania ((mm) | ±0,02 |
| Max Thrust (N) | 220 |
| Maksymalna prędkość (MM/s) | 40 |
| Maks. skok (mm) | 100 |
| Nazwa | Liniowa śruba ruchu |
|---|---|
| Tworzywo | S55C, SCM420H |
| Typ nakrętki | Pojedyncza nakrętka $ podwójna nakrętka |
| Aplikacja | Drukarka 3D/maszyna CNC |
| Podstawowy komponent | Silnik, łożysko, silnik, zbiornik ciśnieniowy |
| Nazwa | Śruba do kuli uziemionej |
|---|---|
| Podstawowe komponenty | Łożysko |
| Długość | Dostosowana długość |
| Aplikacja | Części do obróbki CNC |
| Funkcja | Długa żywotność |
| Nazwa | Śruba do kuli uziemionej |
|---|---|
| Podstawowe komponenty | Łożysko |
| Długość | Dostosowana długość |
| Aplikacja | Części do obróbki CNC |
| Funkcja | Długa żywotność |