| Ονομα | Στροφή σφαίρας γης |
|---|---|
| Βασικά συστατικά | Ρουλεμάν |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο μήκος |
| Εφαρμογή | Ανταλλακτικά κατεργασίας CNC |
| Χαρακτηριστικό | Μακριά λειτουργούσα ζωή |
| Όνομα | Ενιαίο ρομπότ άξονα |
|---|---|
| Υλικό | Σιδηροφόρο |
| Διάρκεια | 1001680MM |
| Υπηρεσία | Υπηρεσίες cOem |
| Δομή | Συστατικά CNC |
| Ονομα | Στροφή σφαίρας γης |
|---|---|
| Βασικά συστατικά | Ρουλεμάν |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο μήκος |
| Εφαρμογή | Ανταλλακτικά κατεργασίας CNC |
| Χαρακτηριστικό | Μακριά λειτουργούσα ζωή |
| Ονομα | Κυλημένη βίδα σφαιρών |
|---|---|
| Υλικό | S55C,SCM420H |
| Τύπος καρυδιών | Μονό καρύδι, διπλό καρύδι |
| Εφαρμογή | 3D εκτυπωτής/μηχανή CNC |
| Βασικό στοιχείο | Μηχανή, ρουλεμάν, κινητήρας, δοχείο πίεσης |
| Ονομασία | Ενιαίο ρομπότ άξονα |
|---|---|
| Υλικό | Σιδηροφόρο |
| Διάρκεια | 1001680MM |
| Υπηρεσία | Υπηρεσίες cOem |
| Δομή | Συστατικά CNC |
| Ταχύτητα ώθησης (mm/s) | 20 |
|---|---|
| Επιτάχυνση και επιβράδυνση (mm/s²) | 3000 |
| Διάκενο (mm) | Κάτω από 0,2 |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ± 0,05 |
| Αντοχή σε κρούση/Δονήσεις (m/s²) | 50/20 |
| Τυπική ισχύς κινητήρα (W) | 200W/400W |
|---|---|
| Ονομαστική ροπή ((Nm) | 0.64/1.27 |
| Μέγιστη επιτρεπόμενη ροπή εισόδου ((Nm) | 9 |
| Κατηγορία βίδες | C7 Τροχαλία (Συντελεστής ολίσθησης 1:62.5) |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ±0.02 |
| Standard motor power(W) | 400W |
|---|---|
| Repeatable positioning | ±0.01 |
| Max stroke (mm)*2 | 1050 |
| Screw specification | 1605/1610/1616/1620(Slenderness ratio1:62.5) |
| Screw grade | C7 rolling |
| standard motor power (W) | 750W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.01 |
| Max stroke(mm)*2 | 1250 |
| Screw specification | 2005/2010/2020/2040(Slenderness ratio1:70) |
| Screw grade | C7 rolling |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ± 0,01 |
|---|---|
| Τυποποιημένη στροφή (mm) | 50-1250mm/50 διάστημα |
| AC Servo Motor χωρητικότητα (W) | 400 |
| Βιδική εξωτερική διάμετρο (mm) | C7φ16 |
| Σύζευξη (mm) | 10 × 14 |