| Standard motor power(W) | 400W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.01 |
| Max stroke(mm)*2 | 1050 |
| Screw specification | 1605/1610/1616/1620(Slenderness ratio1:62.5) |
| Screw grade | C7 rolling |
| Adı | elektrikli silindir |
|---|---|
| Türü | ÖRNEĞİN |
| Renk | Gri |
| İtme | 50 Ton |
| Konumlandırma doğruluğu | ±0,005 mm |
| İtme hızı (mm/s) | 20 |
|---|---|
| Hızlanma ve yavaşlama(mm/s²) | 3000 |
| Açıklık (mm) | 0,2'nin altında |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ± 0.05 |
| Darbe dayanımı/Titreşim (m/s²) | 50/20 |
| Kalite(kg/m) | 4/6/12 |
|---|---|
| Uzunluk (mm) | 96/144/288 |
| 10 °C/s sıcaklık artışında tepe itme kuvveti | 480/600/720 |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutular ve köpük |
| Teslim süresi | 5-40 |
| Standard motor power(W) | 750W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.01 |
| Screw diameter(mm) | 25 ball screw (C7) |
| Max stroke (mm) | 100~1500(50 interval) |
| Packaging Details | Foam and carton |
| Standard motor power(W) | 750W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.01 |
| Max stroke (mm) | 1250 |
| Screw grade | C7 rolling |
| Screw specification | 2005/2010/2020/2040(Slenderness ratio1:70) |
| Nominal tork (n · m) | 0.09 |
|---|---|
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu ((mm) | ±0,02 |
| Max itme (n) | 220 |
| Maksimum hız (mm/s) | 40 |
| Maksimum strok (mm) | 100 |
| İsim | Doğrusal Hareket Top Vidası |
|---|---|
| Malzeme | S55C, SCM420H |
| Somun Tipi | Tek fındık $ çift fındık |
| Başvuru | 3D yazıcı/CNC makinesi |
| Çekirdek Bileşen | Motor, Rulman, Motor, Basınçlı Kap |
| İsim | Öğütülmüş vida |
|---|---|
| Çekirdek Bileşenler | Rulman |
| Uzunluk | Özelleştirilmiş Uzunluk |
| Başvuru | CNC İşleme Parçaları |
| Özellik | Uzun Çalışma Ömrü |
| İsim | Öğütülmüş vida |
|---|---|
| Çekirdek Bileşenler | Rulman |
| Uzunluk | Özelleştirilmiş Uzunluk |
| Başvuru | CNC İşleme Parçaları |
| Özellik | Uzun Çalışma Ömrü |