| Standard motor power(W) | 400W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.01 |
| Max stroke(mm)*2 | 1050 |
| Screw specification | 1605/1610/1616/1620(Slenderness ratio1:62.5) |
| Screw grade | C7 rolling |
| نام | سیلندر برق |
|---|---|
| نوع | به عنوان مثال |
| رنگ | خاکستری |
| رانش | 50 تن |
| دقت موقعیت یابی | 0.005 ± میلی متر |
| سرعت فشار (mm/s) | 20 |
|---|---|
| شتاب و کاهش سرعت (mm/s²) | 3000 |
| فاصله (میلی متر) | زیر 0.2 |
| دقت موقعیت یابی قابل تکرار (MM) | 0.05 ± |
| مقاومت در برابر ضربه / لرزش (m/s²) | 50/20 |
| کیفیت (کیلوگرم بر متر) | 4/6/12 |
|---|---|
| طول (میلی متر) | 96/144/288 |
| حداکثر رانش @10 درجه سانتیگراد در ثانیه افزایش دما | 480/600/720 |
| جزئیات بسته بندی | جعبه های مقوایی و فوم |
| زمان تحویل | 5-40 |
| Standard motor power(W) | 750W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.01 |
| Screw diameter(mm) | 25 ball screw (C7) |
| Max stroke (mm) | 100~1500(50 interval) |
| Packaging Details | Foam and carton |
| Standard motor power(W) | 750W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.01 |
| Max stroke (mm) | 1250 |
| Screw grade | C7 rolling |
| Screw specification | 2005/2010/2020/2040(Slenderness ratio1:70) |
| گشتاور امتیاز (n · m) | 0.09 |
|---|---|
| دقت موقعیت دهی قابل تکرار ((ملی متر) | 0.02 ± |
| حداکثر رانش (N) | 220 |
| حداکثر سرعت (میلی متر در ثانیه) | 40 |
| حداکثر ضربه (میلی متر) | 100 |
| نام | پیچ توپ حرکت خطی |
|---|---|
| مواد | S55C ، SCM420H |
| نوع مهره | مهره تک $ $ دوتایی |
| برنامه | چاپگر سه بعدی/ ماشین CNC |
| جزء اصلی | موتور، بلبرینگ، موتور، مخزن تحت فشار |
| نام | پیچ توپ |
|---|---|
| اجزای اصلی | بلبرینگ |
| طول | طول سفارشی |
| کاربرد | قطعات ماشینکاری CNC |
| ویژگی | عمر عملیاتی طولانی |
| نام | پیچ توپ |
|---|---|
| اجزای اصلی | بلبرینگ |
| طول | طول سفارشی |
| کاربرد | قطعات ماشینکاری CNC |
| ویژگی | عمر عملیاتی طولانی |