| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ± 0,01 |
|---|---|
| Τυποποιημένη στροφή (mm) | 25-450mm/25 διάστημα |
| AC Servo Motor χωρητικότητα (W) | 400 |
| Βιδική εξωτερική διάμετρο (mm) | C7φ16 |
| Σύζευξη (mm) | 10 × 14 |
| Υλικό | Προσαρμογή που υποστηρίζεται |
|---|---|
| Βαθμός Ακρίβειας | C3,C5,C7,C10 |
| Πρώτη ύλη ξηρών καρπών | SCM420H |
| Τύπος καρυδιών | SFU, SFI, SFS, SFY, SFNU,SFNI, SFA, SFDC, SFK, SCI. DFU, DFI, DFS, DFDC |
| Μέγιστο αρχικό μήκος | 100-7500mm |
| Ονομασία | Μονάδα υποστήριξης |
|---|---|
| Βασικό υλικό | Σιδηροφόρο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Προσαρμόστε | Υποστήριξη |
| Τύπος | FF/FK |
| Τυπική έξοδος κινητήρα (W) | 200W |
|---|---|
| Βαθμολογημένη ροπή (nm) | 0,64 |
| Βαθμός βιδωτό | C7 rolling (αναλογία slenderness 1: 52.5) |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ± 0,02 |
| Εγκεφαλικό επεισόδιο (mm) | 30,50,100,150,180,200,250,300,350 |
| Ονομασία | Μονάδες υποστήριξης |
|---|---|
| Βασικό υλικό | Σιδηροφόρο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Προσαρμόστε | Υποστήριξη |
| Τύπος | ΕΣ/ΕΣ |
| Υλικό | Προσαρμογή που υποστηρίζεται |
|---|---|
| Βαθμός Ακρίβειας | C3,C5,C7,C10 |
| Πρώτη ύλη ξηρών καρπών | SCM420H |
| Τύπος καρυδιών | SFU, SFI, SFS, SFY, SFNU,SFNI, SFA, SFDC, SFK, SCI. DFU, DFI, DFS, DFDC |
| Μέγιστο αρχικό μήκος | 100-7500mm |
| Υλικό | Προσαρμογή που υποστηρίζεται |
|---|---|
| Βαθμός Ακρίβειας | C3,C5,C7,C10 |
| Πρώτη ύλη ξηρών καρπών | SCM420H |
| Τύπος καρυδιών | SFU, SFI, SFS, SFY, SFNU,SFNI, SFA, SFDC, SFK, SCI. DFU, DFI, DFS, DFDC |
| Μέγιστο αρχικό μήκος | 100-7500mm |
| Το σωματικό βάρος του εγκεφαλικού εγκεφαλικού εγκεφάλου Omm ((KG) | 1.9 |
|---|---|
| Γωνία περιστροφής της ράβδου του έμβολο | ±0,7 βαθμός |
| Πρόσθετο βάρος ανά 10 mm ((kg) | 0.13 |
| Το βάρος του συστατικού του κινητήρα άμεσης εγκατάστασης ((KG) | 0,14 |
| Το βάρος του συστατικού του κινητήρα έμμεσης εγκατάστασης ((KG) | 0,18 |
| Standard motor output (W) | 50W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.02 |
| Rated torque(N ·m) | 0.16 |
| Screw specification | 802 |
| Max speed (mm/s) | 100 |
| Screw grade | C7 Rolling 0802(Slenderness ratio 1:50) |
|---|---|
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ±0.02 |
| Screw specification | 802/805 |
| Τυπική έξοδος κινητήρα (W) 50W βήμα 28 Βαθμολογημένη ροπή (nm) 0.16 0.09 Βαθμός βιδών C7 Rolling 080 | 30.50.100 |
| Γωνιά περιστροφής ράβδου εμβόλου | ± 0,7 βαθμός |