| Ταχύτητα ώθησης (mm/s) | 20 |
|---|---|
| Επιτάχυνση και επιβράδυνση (mm/s²) | 3000 |
| Διάκενο (mm) | Κάτω από 0,2 |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ± 0,05 |
| Αντοχή σε κρούση/Δονήσεις (m/s²) | 50/20 |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ± 0,1 |
|---|---|
| Βαθμολογημένη ώθηση (n) | 180/340 |
| Το μεγαλύτερο εγκεφαλικό επεισόδιο (mm) | 100-6000mm/Διάστημα 100mm |
| Βάρος βάσης Omm Stroke kg | 11.64 |
| Αυξήστε το βάρος κάθε 100mm Stroke Kg | 0,72 |
| Δύναμη κορύφους (N) | 315 |
|---|---|
| Αρχικό μήκος βάσης (mm) | 396 |
| προδιαγραφή σιδηροδρόμου | W15 |
| Μειώστε τη διαδρομή με κάθε επιπλέον διαφάνεια (mm) | 250 |
| Μέγιστο φορτίο (κλ) | 23 |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ± 0,1 |
|---|---|
| Βαθμολογημένη ώθηση (n) | 45/89 |
| Το μεγαλύτερο εγκεφαλικό επεισόδιο (mm) | 100-3000mm/διάστημα 100mm |
| Βάρος βάσης Omm Stroke kg | 3 |
| Αυξήστε το βάρος κάθε 100mm Stroke Kg | 0,45 |
| Ποιότητα (kg/m) | 2.1 |
|---|---|
| Μήκος (mm) | 96/144/288 |
| Μέγιστη ώθηση @10 °C/s αύξηση θερμοκρασίας | 1125/1350/1800 |
| Τρύπα μπουλονιού M5 | 4/6/12 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτιά από χαρτόνι και αφρός |
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.1 |
|---|---|
| Rated thrust(N) | 765 |
| Standard stroke (mm)*3 | 100-6000mm/100 interval |
| AC servo motor capacity(W) | 750 |
| Belt width (mm) | 50 |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ± 0,01 |
|---|---|
| Τυποποιημένη στροφή (mm) | 25-325mm/25 διάστημα |
| AC Servo Motor χωρητικότητα (W) | 100 |
| Βιδική εξωτερική διάμετρο (mm) | C7φ12 |
| Σύζευξη (mm) | 7x8 |
| Ονομαστική ροπή (N · m) | 0.16 |
|---|---|
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ±0.02 |
| Μέγιστη ώθηση ((N) | 400 |
| Μέγιστη ταχύτητα ((mm/s) | 100 |
| Ανώτατο κτύπημα (χιλ.) | 300 |
| Δύναμη κορύφους (N) | 800 |
|---|---|
| Αρχικό μήκος βάσης (mm) | 492 |
| προδιαγραφή σιδηροδρόμου | W15 |
| Μειώστε τη διαδρομή με κάθε επιπλέον διαφάνεια (mm) | 310 |
| Μέγιστο φορτίο (κλ) | 45 |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ± 0,1 |
|---|---|
| Βαθμολογημένη ώθηση (n) | 340 |
| Πρότυπο εγκεφαλικό επεισόδιο (mm)*3 | Διάστημα 100-6000mm/100 |
| AC Servo Motor χωρητικότητα (W) | 750 |
| Πλάτος ζώνης (mm) | 46 |