| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ± 0.01 |
|---|---|
| Standart İnme (mm) | 50-800mm/50 aralık |
| AC Servo Motor Kapasitesi (W) | 100 |
| Vidalı dış çap (mm) | C7φ12 |
| Bağlantı (mm) | 7x8 |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ± 0.01 |
|---|---|
| Standart İnme (mm) | 25-450mm/25 aralık |
| AC Servo Motor Kapasitesi (W) | 400 |
| Vidalı dış çap (mm) | C7φ16 |
| Bağlantı (mm) | 10 × 14 |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ± 0.01 |
|---|---|
| Standart İnme (mm) | 50-1250mm/50 aralık |
| AC Servo Motor Kapasitesi (W) | 400 |
| Vidalı dış çap (mm) | C7φ16 |
| Bağlantı (mm) | 10 × 14 |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ± 0.01 |
|---|---|
| Standart İnme (mm) | 50-1100mm/50 aralık |
| AC Servo Motor Kapasitesi (W) | 200 |
| Vidalı dış çap (mm) | C7φ16 |
| Bağlantı (mm) | 10 × 14/11not |
| Lead mm | 40 |
|---|---|
| Maximum speed mm/s | 2000 |
| Repetitive positioning accuracy | ±0.08 |
| Freeze thrust(N) | 204 |
| Standard stroke mm | 20-3050mm/50 interval |
| Kalite(kg/m) | 4/6/12 |
|---|---|
| Uzunluk (mm) | 96/144/288 |
| 10 °C/s sıcaklık artışında tepe itme kuvveti | 480/600/720 |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutular ve köpük |
| Teslim süresi | 5-40 |
| Adı | Tek Eksenli Robot |
|---|---|
| Malzeme | Rulman çeliği |
| Uzunluk | 100-1680MM |
| Hizmet | OEM Hizmetleri |
| Yapı | CNC Bileşenleri |
| Tepe itme kuvveti (N) | 176/268 |
|---|---|
| Sürekli itme(N) | 44/67 |
| Maksimum yük(kg)※1 | 5/10 |
| Hareketli parça ağırlığı(kg)※2 | 0,6/0,85 |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutular ve köpük |
| Screw grade | C7 Rolling 0802(Slenderness ratio 1:50) |
|---|---|
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ±0,02 |
| Screw specification | 802/805 |
| Standart Motor Çıkışı (W) 50W Stepper 28 Nominal Tork (NM) 0.16 0.09 Vida Sınıfı C7 Haddeleme 0802 ( | 30.50.100 |
| Piston çubuk dönüş açısı | ± 0.7 derece |
| Nominal tork (n · m) | 0.09 |
|---|---|
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu ((mm) | ±0,02 |
| Max itme (n) | 220 |
| Maksimum hız (mm/s) | 40 |
| Maksimum strok (mm) | 100 |