| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ± 0,01 |
|---|---|
| Standaard slag (mm) | 50-800 mm/50 interval |
| AC -servo motorcapaciteit (W) | 100 |
| Schroef de buitenste diameter (mm) | C7φ12 |
| Koppeling (mm) | 7x8 |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ± 0,01 |
|---|---|
| Standaard slag (mm) | 25-450 mm/25 interval |
| AC -servo motorcapaciteit (W) | 400 |
| Schroef de buitenste diameter (mm) | C7φ16 |
| Koppeling (mm) | 10 × 14 |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ± 0,01 |
|---|---|
| Standaard slag (mm) | 50-1250 mm/50 interval |
| AC -servo motorcapaciteit (W) | 400 |
| Schroef de buitenste diameter (mm) | C7φ16 |
| Koppeling (mm) | 10 × 14 |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ± 0,01 |
|---|---|
| Standaard slag (mm) | 50-1100 mm/50 interval |
| AC -servo motorcapaciteit (W) | 200 |
| Schroef de buitenste diameter (mm) | C7φ16 |
| Koppeling (mm) | 10 × 14/11NOTE |
| Lead mm | 40 |
|---|---|
| Maximum speed mm/s | 2000 |
| Repetitive positioning accuracy | ±0.08 |
| Freeze thrust(N) | 204 |
| Standard stroke mm | 20-3050mm/50 interval |
| Kwaliteit (kg/m2) | 4/6/12 |
|---|---|
| Lengte (mm) | 96/144/288 |
| Piekstuwkracht bij een temperatuurstijging van 10 °C/s | 480/600/720 |
| Verpakking Details | Kartonnen dozen en schuim |
| Levertijd | 5-40 |
| Naam | Enige Asrobot |
|---|---|
| Materiaal | Lagers van staal |
| Lange | 1001680MM |
| Diensten | OEM de diensten |
| Structuur | CNC-componenten |
| Piek stuwkracht (N) | 176/268 |
|---|---|
| Continue stuwkracht (N) | 44/67 |
| Maximale belasting (kg)※1 | 5/10 |
| Gewicht bewegend deel (kg) ※2 | 0,6/0,85 |
| Verpakking Details | Kartonnen dozen en schuim |
| Screw grade | C7 Rolling 0802(Slenderness ratio 1:50) |
|---|---|
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ±0.02 |
| Screw specification | 802/805 |
| Standaard motoruitgang (W) 50W STAPPER 28 Rated koppel (NM) 0,16 0,09 Schroef Grade C7 Rolling 0802 | 30.50.100 |
| Zuigerstang rotatiehoek | ± 0,7 graden |
| Nominaal koppel (N · m) | 0,09 |
|---|---|
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid ((mm) | ±0.02 |
| Maximale stuwkracht ((N) | 220 |
| Maximale snelheid ((mm/s) | 40 |
| Maximum slag (mm) | 100 |