| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ± 0,01 |
|---|---|
| Standardowy skok (mm) | Odstęp 50-800 mm/50 |
| Pojemność silnika serwomechanizmu AC (W) | 100 |
| Śruba zewnętrzna średnica (mm) | C7φ12 |
| Sprzężenie (mm) | 7x8 |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ± 0,01 |
|---|---|
| Standardowy skok (mm) | Odstęp 25-450 mm/25 |
| Pojemność silnika serwomechanizmu AC (W) | 400 |
| Śruba zewnętrzna średnica (mm) | C7φ16 |
| Sprzężenie (mm) | 10 × 14 |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ± 0,01 |
|---|---|
| Standardowy skok (mm) | Odstęp 50-1250 mm/50 |
| Pojemność silnika serwomechanizmu AC (W) | 400 |
| Śruba zewnętrzna średnica (mm) | C7φ16 |
| Sprzężenie (mm) | 10 × 14 |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ± 0,01 |
|---|---|
| Standardowy skok (mm) | Odstęp 50-1100 mm/50 |
| Pojemność silnika serwomechanizmu AC (W) | 200 |
| Śruba zewnętrzna średnica (mm) | C7φ16 |
| Sprzężenie (mm) | 10 × 14/11 |
| Lead mm | 40 |
|---|---|
| Maximum speed mm/s | 2000 |
| Repetitive positioning accuracy | ±0.08 |
| Freeze thrust(N) | 204 |
| Standard stroke mm | 20-3050mm/50 interval |
| Jakość (kg/m) | 4/6/12 |
|---|---|
| Długość (mm) | 96/144/288 |
| Szczytowy ciąg przy wzroście temperatury o 10°C/s | 480/600/720 |
| Szczegóły pakowania | Pudła kartonowe i piankowe |
| Czas dostawy | 5-40 |
| nazwisko | Robot jednoosiowy |
|---|---|
| Materiał | Stal łożyskowa |
| Długość | 100-1680MM |
| Usługa | Usługi OEM |
| Struktura | Komponenty CNC |
| Szczytowy ciąg (N) | 176/268 |
|---|---|
| Ciągły ciąg (N) | 44/67 |
| Maksymalne obciążenie (kg) ※1 | 5/10 |
| Masa części ruchomej (kg)※2 | 0,6/0,85 |
| Szczegóły pakowania | Pudła kartonowe i piankowe |
| Screw grade | C7 Rolling 0802(Slenderness ratio 1:50) |
|---|---|
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ±0,02 |
| Screw specification | 802/805 |
| Standardowa wyjście silnika (W) 50 W Steper 28 Znany moment obrotowy (NM) 0,16 0,09 Śruba C7 Rolanie | 30.50.100 |
| Kąt obrotu pręta tłokowego | ± 0,7 stopnia |
| Znamiony moment obrotowy (n · m) | 0,09 |
|---|---|
| Powtórna dokładność pozycjonowania ((mm) | ±0,02 |
| Max Thrust (N) | 220 |
| Maksymalna prędkość (MM/s) | 40 |
| Maks. skok (mm) | 100 |