| ürün kategorileri | Doğrusal slaytlar |
|---|---|
| Renk | Gri |
| Maksimum vuruş | 1050mm |
| Vida derecesi | C7rolling |
| Standart Motor Gücü | 200W |
| Adı | Tek Eksenli Robot |
|---|---|
| Malzeme | Rulman çeliği |
| Uzunluk | 100-1680MM |
| Hizmet | OEM Hizmetleri |
| Yapı | CNC Bileşenleri |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ± 0.1 |
|---|---|
| Nominal itme (n) | 220 |
| Standart İnme (mm)*3 | 100-6000mm/100mm aralık |
| AC Servo Motor Kapasitesi (W) | 400 |
| Bant Genişliği(mm) | 32 |
| İsim | Küçük doğrusal yatak |
|---|---|
| Tip | Doğrusal, doğrusal hareketli kayma bilyası yatağı |
| Özellik | Anti-FRICTION, DÜŞÜK Gürültü, Uzun Yaşam Doğrusal Rulman LM6UU, Uzun Yaşam, Yüksek Kalite |
| Performans | Yüksek Hız |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila 80°C |
| Adı | Tek Eksenli Robot |
|---|---|
| Malzeme | Rulman çeliği |
| Uzunluk | 100-1680MM |
| Hizmet | OEM Hizmetleri |
| Yapı | CNC Bileşenleri |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ± 0.1 |
|---|---|
| Nominal itme (n) | 765 |
| En uzun strok (mm) | 100-6000mm/Aralık100mm |
| Temel ağırlık Omm Strok kg | 19.85 |
| Ağırlığı her 100 mm'de bir artırın Strok Kg | 0.94 |
| İsim | Doğrusal flanşlı rulman |
|---|---|
| Tip | Doğrusal, doğrusal hareketli kayma bilyası yatağı |
| Özellik | Anti-FRICTION, DÜŞÜK Gürültü, Uzun Yaşam Doğrusal Rulman LM6UU, Uzun Yaşam, Yüksek Kalite |
| Performans | Yüksek Hız |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila 80°C |
| İsim | Kh rulman |
|---|---|
| Tip | Doğrusal Hareket Yatağı |
| Yapı | Lineer Rulman |
| Kesinlik | Yüksek Hassasiyet |
| Özellikler | Pürüzsüz ve sessiz çalışma |
| İsim | Lineer Rulman |
|---|---|
| Tip | Doğrusal, doğrusal hareketli kayma bilyası yatağı |
| Özellik | Anti-FRICTION, DÜŞÜK Gürültü, Uzun Yaşam Doğrusal Rulman LM6UU, Uzun Yaşam, Yüksek Kalite |
| Paket | Kutu, plastik torba, karton, plastik+karton doğrusal yatak lm6uu, plastik torbalar/plastik tüp |
| Örnek | Mevcut, Kabul Et |
| Adı | Doğrusal slayt tablosu |
|---|---|
| Malzeme | Rulman çeliği |
| Uzunluk | 100-1680MM |
| Hizmet | OEM Hizmetleri |
| Yapı | CNC Bileşenleri |