| Adı | Modüler doğrusal aktüatör |
|---|---|
| Malzeme | Rulman çeliği |
| Uzunluk | 100-1680MM |
| Hizmet | OEM Hizmetleri |
| Yapı | CNC Bileşenleri |
| ürün kategorileri | Doğrusal slaytlar |
|---|---|
| Renk | Gri |
| Maksimum vuruş | 1050mm |
| Vida derecesi | C7rolling |
| Standart Motor Gücü | 200W |
| Adı | Doğrusal slayt tablosu |
|---|---|
| Malzeme | Rulman çeliği |
| Uzunluk | 100-1680MM |
| Hizmet | OEM Hizmetleri |
| Yapı | CNC Bileşenleri |
| Adı | CNC lineer slayt |
|---|---|
| Malzeme | Rulman çeliği |
| Uzunluk | 100-1680MM |
| Hizmet | OEM Hizmetleri |
| Yapı | CNC Bileşenleri |
| İsim | Küçük doğrusal yatak |
|---|---|
| Tip | Doğrusal, doğrusal hareketli kayma bilyası yatağı |
| Özellik | Anti-FRICTION, DÜŞÜK Gürültü, Uzun Yaşam Doğrusal Rulman LM6UU, Uzun Yaşam, Yüksek Kalite |
| Performans | Yüksek Hız |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila 80°C |
| Adı | Xyz doğrusal aktüatör |
|---|---|
| Seriler | PTH |
| Darbe aralığı | 50mm-1500mm |
| Pozisyon Doğruluğu | 0,02 mm |
| en yüksek hız | 500 mm/sn |
| Ürün Adı | Doğrusal kılavuz kaydırıcı |
|---|---|
| Malzeme | Rulman çeliği |
| Ana bileşenler | Yükleme |
| Ön yük kodu | ZO,ZA,ZB |
| Uygulanabilir endüstriler | makine |
| Ürün adı | Lineer Kızaklar |
|---|---|
| Kılavuz Rayın Genişliği | 15-63mm |
| Yükseklik kombinasyonu | 15-65mm |
| Tip | Doğrusal Yuvarlanma Kılavuzu |
| Malzeme | paslanmaz çelik |
| Ürün Adı | lineer kılavuz rayı |
|---|---|
| Kılavuz Rayın Genişliği | 15-63mm |
| Yükseklik kombinasyonu | 15-65mm |
| Tip | Doğrusal Yuvarlanma Kılavuzu |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Adı | Doğrusal Yatak Slayt Ünitesi |
|---|---|
| Model Numarası | SBR/TBR |
| Malzeme | Alüminyum |
| Uygulama | Cnc makinesi |
| Sertifika | ISO9001, ISO14001, ISO18001 |