| isim | Doğrusal Hareket Top Vidası |
|---|---|
| Malzeme | S55C, SCM420H |
| Somun Tipi | Tek fındık $ çift fındık |
| Uygulama | 3D yazıcı/CNC makinesi |
| Çekirdek bileşen | Motor, Rulman, Motor, Basınçlı Kap |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ± 0.1 |
|---|---|
| Nominal itme (n) | 765 |
| Standart İnme (mm)*3 | 100-6000mm/100 aralık |
| AC Servo Motor Kapasitesi (W) | 750 |
| Bant Genişliği(mm) | 50 |
| Adı | Haddelenmiş Vidalı Mil |
|---|---|
| Malzeme | S55C, SCM420H |
| Somun Tipi | Tek fındık $ çift fındık |
| Uygulama | 3D yazıcı/CNC makinesi |
| Çekirdek Bileşen | Motor, Rulman, Motor, Basınçlı Kap |
| Maksimum hız (mm/s) | 2000 |
|---|---|
| Nominal itme (n) | 100 |
| Standart İnme (mm) | 20-3050mm/50 aralık |
| Kemer genişliği | 25 |
| Yüksek sertlikli doğrusal kaydırıcı | W15 × H12.5 |
| İsim | Öğütülmüş vida |
|---|---|
| Çekirdek Bileşenler | Rulman |
| Uzunluk | Özelleştirilmiş Uzunluk |
| Başvuru | CNC İşleme Parçaları |
| Özellik | Uzun Çalışma Ömrü |
| Uygulama | Otomatik Makineler |
|---|---|
| Ağırlık (kg) | 5 |
| Etkili vuruş | 100-3900mm |
| yatay yük | ≤12KG |
| Hareket hızı | ≤2000mm/s |
| Adı | Şaft kuplörü |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 80°C |
| Korozyon Direnci | - Evet. |
| Doğruluk | Yüksek |
| Anahtar Kelime | Lineer Kılavuz Ray Bilyalı Rulman |
| İsim | Doğrusal Hareket Top Vidası |
|---|---|
| Malzeme | S55C, SCM420H |
| Somun Tipi | Tek fındık $ çift fındık |
| Başvuru | 3D yazıcı/CNC makinesi |
| Çekirdek Bileşen | Motor, Rulman, Motor, Basınçlı Kap |
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.08 |
|---|---|
| Lead (mm) | 40 |
| Max speed(mm/s) | 2000 |
| Rated thrust (N) | 204 |
| Standard stroke(mm) | 20-3050mm/50 interval |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ±0,08 |
|---|---|
| Max inme (mm) | 100-5000mm/aralık 50mm |
| Zamanlama Kayışı Spesifikasyonu | 15 × 3 (kurşun 78mm) |
| Ağırlığı Artırın (100mm Stroke Kg başına) | 0,34 |
| Manyetik saz anahtarı | CS1-D-1M Kontak Türü, Tel Uzunluğu 1m/CS1-DN-3 Kontakt Transistör NPN Tipi, Tel Uzunluğu 3M/CS1-DP-3 |