| Adı | Doğrusal flanşlı rulman |
|---|---|
| Türü | Doğrusal, doğrusal hareketli kayma bilyası yatağı |
| Özellik | Anti-FRICTION, DÜŞÜK Gürültü, Uzun Yaşam Doğrusal Rulman LM6UU, Uzun Yaşam, Yüksek Kalite |
| Performans | Yüksek hız |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 80°C |
| Ürün Adı | Flanşlı doğrusal bilyalı yatak |
|---|---|
| Malzeme | Rulman çeliği |
| Uzunluk | 10-240mm |
| Uygulama | CNC işleme parçaları |
| Ambalaj bilgileri | karton |
| Ürün Adı | Flanşlı doğrusal bilyalı yatak |
|---|---|
| Malzeme | Rulman çeliği |
| Uzunluk | 10-240mm |
| Başvuru | CNC İşleme Parçaları |
| Ambalaj bilgileri | karton |
| İsim | Doğrusal flanşlı rulman |
|---|---|
| Tip | Doğrusal, doğrusal hareketli kayma bilyası yatağı |
| Özellik | Anti-FRICTION, DÜŞÜK Gürültü, Uzun Yaşam Doğrusal Rulman LM6UU, Uzun Yaşam, Yüksek Kalite |
| Performans | Yüksek Hız |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila 80°C |
| İsim | Doğrusal flanşlı rulman |
|---|---|
| Tip | Doğrusal, doğrusal hareketli kayma bilyası yatağı |
| Özellik | Anti-FRICTION, DÜŞÜK Gürültü, Uzun Yaşam Doğrusal Rulman LM6UU, Uzun Yaşam, Yüksek Kalite |
| Performans | Yüksek hız |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 80 ° C |
| Ürün Adı | Doğrusal kılavuz kaydırıcı |
|---|---|
| Malzeme | Rulman çeliği |
| Ana bileşenler | Yükleme |
| Ön yük kodu | ZO,ZA,ZB |
| Uygulanabilir endüstriler | makine |
| Ürün Adı | Doğrusal kılavuz kaydırıcı |
|---|---|
| Malzeme | Rulman çeliği |
| Çekirdek Bileşenler | Rulman |
| Ön yük kodu | ZO,ZA,ZB |
| Uygulanabilir endüstriler | Makine |
| Ürün Adı | Doğrusal Kılavuz Bloku |
|---|---|
| Malzeme | Rulman çeliği |
| Ana bileşenler | Yükleme |
| Ön yük kodu | ZO,ZA,ZB |
| Uygulanabilir endüstriler | makine |
| Ürün adı | Flanşlı doğrusal bilyalı yatak |
|---|---|
| Malzeme | Rulman çeliği |
| Uzunluk | 10-240mm |
| Başvuru | CNC İşleme Parçaları |
| Ambalaj bilgileri | karton |
| Adı | Şaft kuplörü |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 80°C |
| Korozyon Direnci | - Evet. |
| Doğruluk | Yüksek |
| Anahtar Kelime | Lineer Kılavuz Ray Bilyalı Rulman |