| İsim | Öğütülmüş vida |
|---|---|
| Çekirdek Bileşenler | Rulman |
| Uzunluk | Özelleştirilmiş Uzunluk |
| Başvuru | CNC İşleme Parçaları |
| Özellik | Uzun Çalışma Ömrü |
| Adı | Tek Eksenli Robot |
|---|---|
| Malzeme | Rulman çeliği |
| Uzunluk | 100-1680MM |
| Hizmet | OEM Hizmetleri |
| Yapı | CNC Bileşenleri |
| İsim | Öğütülmüş vida |
|---|---|
| Çekirdek Bileşenler | Rulman |
| Uzunluk | Özelleştirilmiş Uzunluk |
| Başvuru | CNC İşleme Parçaları |
| Özellik | Uzun Çalışma Ömrü |
| İsim | Haddelenmiş Vidalı Mil |
|---|---|
| Malzeme | S55C, SCM420H |
| Somun Tipi | Tek fındık $ çift fındık |
| Başvuru | 3D yazıcı/CNC makinesi |
| Çekirdek Bileşen | Motor, Rulman, Motor, Basınçlı Kap |
| Adı | Tek Eksenli Robot |
|---|---|
| Malzeme | Rulman çeliği |
| Uzunluk | 100-1680MM |
| Hizmet | OEM Hizmetleri |
| Yapı | CNC Bileşenleri |
| İtme hızı (mm/s) | 20 |
|---|---|
| Hızlanma ve yavaşlama(mm/s²) | 3000 |
| Açıklık (mm) | 0,2'nin altında |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ± 0.05 |
| Darbe dayanımı/Titreşim (m/s²) | 50/20 |
| Standart Motor Çıkışı (W) | 200W/400W |
|---|---|
| Nominal Tork (NM) | 0.64/1.27 |
| Maksimum İzin Verilen Giriş Torku (NM) | 9 |
| Vida derecesi | C7 haddeleme (incelik oranı1: 62.5) |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu ((mm) | ±0,02 |
| Standard motor power(W) | 400W |
|---|---|
| Repeatable positioning | ±0.01 |
| Max stroke (mm)*2 | 1050 |
| Screw specification | 1605/1610/1616/1620(Slenderness ratio1:62.5) |
| Screw grade | C7 rolling |
| standard motor power (W) | 750W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.01 |
| Max stroke(mm)*2 | 1250 |
| Screw specification | 2005/2010/2020/2040(Slenderness ratio1:70) |
| Screw grade | C7 rolling |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ± 0.01 |
|---|---|
| Standart İnme (mm) | 50-1250mm/50 aralık |
| AC Servo Motor Kapasitesi (W) | 400 |
| Vidalı dış çap (mm) | C7φ16 |
| Bağlantı (mm) | 10 × 14 |