| Maksimum hız (mm/s) | 2000 |
|---|---|
| Nominal itme (n) | 367 |
| Standart İnme (mm) | 20-3050mm/50 aralık |
| Kemer genişliği | 45 |
| Yüksek sertlikli doğrusal kaydırıcı | W23 × H18 |
| Uygulama | Otomatik Makineler |
|---|---|
| Ağırlık (kg) | 5 |
| Etkili vuruş | 100-3900mm |
| yatay yük | ≤12KG |
| Hareket hızı | ≤2000mm/s |