| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ± 0.01 |
|---|---|
| Standart İnme (mm) | 25-450mm/25 aralık |
| AC Servo Motor Kapasitesi (W) | 400 |
| Vidalı dış çap (mm) | C7φ16 |
| Bağlantı (mm) | 10 × 14 |
| Malzeme | Özelleştirme Desteklenir |
|---|---|
| Doğruluk Derecesi | C3,C5,C7,C10 |
| Somun hammaddesi | SCM420H |
| Somun Tipi | SFU, SFI, SFS, SFY, SFNU,SFNI, SFA, SFDC, SFK, SCI. DFU, DFI, DFS, DFDC |
| Maksimum orijinal uzunluk | 100-7500MM |
| Adı | Destek birimi |
|---|---|
| Ana Malzeme | Rulman çeliği |
| Renk | Siyah |
| Özelleştir | Destek |
| Türü | FF/FK |
| Standart Motor Çıkışı (W) | 200W |
|---|---|
| Nominal Tork (NM) | 0.64 |
| Vida derecesi | C7 haddeleme (incelik oranı 1: 52.5) |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ± 0.02 |
| İnme (mm) | 30,50,100,150,180,200,250,300.350 |
| Adı | Destek Birimleri |
|---|---|
| Ana Malzeme | Rulman çeliği |
| Renk | Siyah |
| Özelleştir | Destek |
| Türü | EK/EF |
| Malzeme | Özelleştirme Desteklenir |
|---|---|
| Doğruluk Derecesi | C3,C5,C7,C10 |
| Somun hammaddesi | SCM420H |
| Somun Tipi | SFU, SFI, SFS, SFY, SFNU,SFNI, SFA, SFDC, SFK, SCI. DFU, DFI, DFS, DFDC |
| Maksimum orijinal uzunluk | 100-7500MM |
| Malzeme | Özelleştirme Desteklenir |
|---|---|
| Doğruluk Derecesi | C3,C5,C7,C10 |
| Somun hammaddesi | SCM420H |
| Somun Tipi | SFU, SFI, SFS, SFY, SFNU,SFNI, SFA, SFDC, SFK, SCI. DFU, DFI, DFS, DFDC |
| Maksimum orijinal uzunluk | 100-7500MM |
| OMM felçinin vücut ağırlığı (kg) | 1.9 |
|---|---|
| Piston çubuk dönüş açısı | ± 0.7 derece |
| 10 mm başına eklenen ağırlık (kg) | 0.13 |
| Doğrudan kurulum motorunun (kg) bileşen ağırlığı | 0,14 |
| Dolaylı kurulum motorunun bileşen ağırlığı (kg) | 0,18 |
| Standard motor output (W) | 50W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.02 |
| Rated torque(N ·m) | 0.16 |
| Screw specification | 802 |
| Max speed (mm/s) | 100 |
| Screw grade | C7 Rolling 0802(Slenderness ratio 1:50) |
|---|---|
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ±0,02 |
| Screw specification | 802/805 |
| Standart Motor Çıkışı (W) 50W Stepper 28 Nominal Tork (NM) 0.16 0.09 Vida Sınıfı C7 Haddeleme 0802 ( | 30.50.100 |
| Piston çubuk dönüş açısı | ± 0.7 derece |