| İtme hızı (mm/s) | 20 |
|---|---|
| Hızlanma ve yavaşlama(mm/s²) | 3000 |
| Açıklık (mm) | 0,2'nin altında |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ± 0.05 |
| Darbe dayanımı/Titreşim (m/s²) | 50/20 |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ± 0.1 |
|---|---|
| Nominal itme (n) | 180/340 |
| En uzun strok (mm) | 100-6000mm/Aralık 100mm |
| Temel ağırlık Omm Strok kg | 11.64 |
| Ağırlığı her 100 mm'de bir artırın Strok Kg | 0,72 |
| Tepe Kuvveti (N) | 315 |
|---|---|
| Başlangıç taban uzunluğu (mm) | 396 |
| demiryolu spesifikasyonu | W15 |
| Her ilave slaytla stroku azaltın (mm) | 250 |
| Maksimum yük (KG) | 23 |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ± 0.1 |
|---|---|
| Nominal itme (n) | 45/89 |
| En uzun strok (mm) | 100-3000mm/Aralık 100mm |
| Temel ağırlık Omm Strok kg | 3 |
| Ağırlığı her 100 mm'de bir artırın Strok Kg | 0.45 |
| Kalite(kg/m) | 2.1 |
|---|---|
| Uzunluk (mm) | 96/144/288 |
| 10 °C/s sıcaklık artışında tepe itme kuvveti | 1125/1350/1800 |
| M5 cıvata deliği | 4/6/12 |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutular ve köpük |
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.1 |
|---|---|
| Rated thrust(N) | 765 |
| Standard stroke (mm)*3 | 100-6000mm/100 interval |
| AC servo motor capacity(W) | 750 |
| Belt width (mm) | 50 |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ± 0.01 |
|---|---|
| Standart İnme (mm) | 25-325mm/25 aralık |
| AC Servo Motor Kapasitesi (W) | 100 |
| Vidalı dış çap (mm) | C7φ12 |
| Bağlantı (mm) | 7x8 |
| Nominal tork (n · m) | 0,16 |
|---|---|
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu ((mm) | ±0,02 |
| Max itme (n) | 400 |
| Maksimum hız (mm/s) | 100 |
| Maksimum strok (mm) | 300 |
| Tepe Kuvveti (N) | 800 |
|---|---|
| Başlangıç taban uzunluğu (mm) | 492 |
| demiryolu spesifikasyonu | W15 |
| Her ilave slaytla stroku azaltın (mm) | 310 |
| Maksimum yük (KG) | 45 |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ± 0.1 |
|---|---|
| Nominal itme (n) | 340 |
| Standart İnme (mm)*3 | 100-6000mm/100 aralık |
| AC Servo Motor Kapasitesi (W) | 750 |
| Kemer genişliği (mm) | 46 |