| Prędkość pchania (mm/s) | 20 |
|---|---|
| Przyspieszenie i opóźnienie (mm/s²) | 3000 |
| Luz (mm) | Poniżej 0,2 |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ± 0,05 |
| Odporność na uderzenia/wibracje (m/s²) | 50/20 |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ± 0,1 |
|---|---|
| Znamione pchnięcie (N) | 180/340 |
| Najdłuższy skok (mm) | 100-6000 mm/odstęp 100 mm |
| Masa podstawowa Omm Skok kg | 11.64 |
| Zwiększaj ciężar co 100 mm skoku Kg | 0,72 |
| Siła szczytowa (N) | 315 |
|---|---|
| Długość podstawy początkowej (mm) | 396 |
| Specyfikacja kolei | W15 |
| Zmniejsz skok z każdym dodatkowym suwakiem (mm) | 250 |
| Maksymalne obciążenie (KG) | 23 |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ± 0,1 |
|---|---|
| Znamione pchnięcie (N) | 45/89 |
| Najdłuższy skok (mm) | 100-3000 mm/odstęp 100 mm |
| Masa podstawowa Omm Skok kg | 3 |
| Zwiększaj ciężar co 100 mm skoku Kg | 0,45 |
| Jakość (kg/m) | 2.1 |
|---|---|
| Długość (mm) | 96/144/288 |
| Szczytowy ciąg przy wzroście temperatury o 10°C/s | 1125/1350/1800 |
| Otwór na śrubę M5 | 4/6/12 |
| Szczegóły pakowania | Pudła kartonowe i piankowe |
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.1 |
|---|---|
| Rated thrust(N) | 765 |
| Standard stroke (mm)*3 | 100-6000mm/100 interval |
| AC servo motor capacity(W) | 750 |
| Belt width (mm) | 50 |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ± 0,01 |
|---|---|
| Standardowy skok (mm) | Odstęp 25-325 mm/25 |
| Pojemność silnika serwomechanizmu AC (W) | 100 |
| Śruba zewnętrzna średnica (mm) | C7φ12 |
| Sprzężenie (mm) | 7x8 |
| Znamiony moment obrotowy (n · m) | 0,16 |
|---|---|
| Powtórna dokładność pozycjonowania ((mm) | ±0,02 |
| Max Thrust (N) | 400 |
| Maksymalna prędkość (MM/s) | 100 |
| Maks. skok (mm) | 300 |
| Siła szczytowa (N) | 800 |
|---|---|
| Długość podstawy początkowej (mm) | 492 |
| Specyfikacja kolei | W15 |
| Zmniejsz skok z każdym dodatkowym suwakiem (mm) | 310 |
| Maksymalne obciążenie (KG) | 45 |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ± 0,1 |
|---|---|
| Znamione pchnięcie (N) | 340 |
| Standardowy skok (mm)*3 | Odstęp 100-6000 mm/100 |
| Pojemność silnika serwomechanizmu AC (W) | 750 |
| Szerokość pasa (mm) | 46 |