| Duwende snelheid (mm/s) | 20 |
|---|---|
| Versnelling en vertraging (mm/s²) | 3000 |
| Ontruiming (mm) | Onder 0,2 |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ± 0,05 |
| Slagvastheid/trilling (m/s²) | 50/20 |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ± 0,1 |
|---|---|
| Rated stuwkracht (n) | 180/340 |
| Langste slag (mm) | 100-6000 mm/interval 100 mm |
| Basisgewicht Omm Slag kg | 11.64 |
| Verhoog het gewicht elke 100 mm Slag Kg | 0,72 |
| Piekkracht (N) | 315 |
|---|---|
| Startbasislengte (mm) | 396 |
| Spoorwegspecificatie | W15 |
| Verklein de slag met elke extra schuif (mm) | 250 |
| Maximumlading (kg) | 23 |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ± 0,1 |
|---|---|
| Rated stuwkracht (n) | 45/89 |
| Langste slag (mm) | 100-3000 mm/interval 100 mm |
| Basisgewicht Omm Slag kg | 3 |
| Verhoog het gewicht elke 100 mm Slag Kg | 0,45 |
| Kwaliteit (kg/m2) | 2.1 |
|---|---|
| Lengte (mm) | 96/144/288 |
| Piekstuwkracht bij een temperatuurstijging van 10 °C/s | 1125/1350/1800 |
| M5 boutgat | 4/6/12 |
| Verpakking Details | Kartonnen dozen en schuim |
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.1 |
|---|---|
| Rated thrust(N) | 765 |
| Standard stroke (mm)*3 | 100-6000mm/100 interval |
| AC servo motor capacity(W) | 750 |
| Belt width (mm) | 50 |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ± 0,01 |
|---|---|
| Standaard slag (mm) | 25-325 mm/25 interval |
| AC -servo motorcapaciteit (W) | 100 |
| Schroef de buitenste diameter (mm) | C7φ12 |
| Koppeling (mm) | 7x8 |
| Nominaal koppel (N · m) | 0.16 |
|---|---|
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid ((mm) | ±0.02 |
| Maximale stuwkracht ((N) | 400 |
| Maximale snelheid ((mm/s) | 100 |
| Maximum slag (mm) | 300 |
| Piekkracht (N) | 800 |
|---|---|
| Startbasislengte (mm) | 492 |
| Spoorwegspecificatie | W15 |
| Verklein de slag met elke extra schuif (mm) | 310 |
| Maximumlading (kg) | 45 |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ± 0,1 |
|---|---|
| Rated stuwkracht (n) | 340 |
| Standaardslag (mm)*3 | 100-6000 mm/100 interval |
| AC -servo motorcapaciteit (W) | 750 |
| Riembreedte (mm) | 46 |