| Υλικό | Προσαρμογή που υποστηρίζεται |
|---|---|
| Βαθμός Ακρίβειας | C3,C5,C7,C10 |
| Πρώτη ύλη ξηρών καρπών | SCM420H |
| Τύπος καρυδιών | SFU, SFI, SFS, SFY, SFNU,SFNI, SFA, SFDC, SFK, SCI. DFU, DFI, DFS, DFDC |
| Μέγιστο αρχικό μήκος | 100-7500mm |
| Υλικό | Προσαρμογή που υποστηρίζεται |
|---|---|
| Βαθμός Ακρίβειας | C3,C5,C7,C10 |
| Πρώτη ύλη ξηρών καρπών | SCM420H |
| Τύπος καρυδιών | SFU, SFI, SFS, SFY, SFNU,SFNI, SFA, SFDC, SFK, SCI. DFU, DFI, DFS, DFDC |
| Μέγιστο αρχικό μήκος | 100-7500mm |
| Υλικό | Προσαρμογή που υποστηρίζεται |
|---|---|
| Βαθμός Ακρίβειας | C3,C5,C7,C10 |
| Πρώτη ύλη ξηρών καρπών | SCM420H |
| Τύπος καρυδιών | SFU, SFI, SFS, SFY, SFNU,SFNI, SFA, SFDC, SFK, SCI. DFU, DFI, DFS, DFDC |
| Μέγιστο αρχικό μήκος | 100-7500mm |
| Υλικό | Προσαρμογή που υποστηρίζεται |
|---|---|
| Βαθμός Ακρίβειας | C3,C5,C7,C10 |
| Πρώτη ύλη ξηρών καρπών | SCM420H |
| Τύπος καρυδιών | SFU, SFI, SFS, SFY, SFNU,SFNI, SFA, SFDC, SFK, SCI. DFU, DFI, DFS, DFDC |
| Μέγιστο αρχικό μήκος | 100-7500mm |
| Υλικό | Προσαρμογή που υποστηρίζεται |
|---|---|
| Βαθμός Ακρίβειας | C3,C5,C7,C10 |
| Πρώτη ύλη ξηρών καρπών | SCM420H |
| Τύπος καρυδιών | SFU, SFI, SFS, SFY, SFNU,SFNI, SFA, SFDC, SFK, SCI. DFU, DFI, DFS, DFDC |
| Μέγιστο αρχικό μήκος | 100-7500mm |
| Standard motor power(W) | 400W |
|---|---|
| Repeatable positioning | ±0.01 |
| Max stroke (mm)*2 | 1050 |
| Screw specification | 1605/1610/1616/1620(Slenderness ratio1:62.5) |
| Screw grade | C7 rolling |
| standard motor power (W) | 750W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.01 |
| Max stroke(mm)*2 | 1250 |
| Screw specification | 2005/2010/2020/2040(Slenderness ratio1:70) |
| Screw grade | C7 rolling |
| Standard motor power(W) | 400W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.01 |
| Max stroke(mm)*2 | 1050 |
| Screw specification | 1605/1610/1616/1620(Slenderness ratio1:62.5) |
| Screw grade | C7 rolling |
| Screw grade | C7 Rolling 0802(Slenderness ratio 1:50) |
|---|---|
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ±0.02 |
| Screw specification | 802/805 |
| Τυπική έξοδος κινητήρα (W) 50W βήμα 28 Βαθμολογημένη ροπή (nm) 0.16 0.09 Βαθμός βιδών C7 Rolling 080 | 30.50.100 |
| Γωνιά περιστροφής ράβδου εμβόλου | ± 0,7 βαθμός |
| Κατηγορία βίδες | C7 Rolling 1605/1610 (Slenderness Ratio1: 62.5) |
|---|---|
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ±0.02 |
| Μέγιστο ακτινικό φορτίο ως κύλινδρος φραγμού (kg) | 100 |
| Τυπική έξοδος κινητήρα (W) 50W βήμα 28 Βαθμολογημένη ροπή (nm) 0.16 0.09 Βαθμός βιδών C7 Rolling 080 | 30.50.100 |
| Γωνιά περιστροφής ράβδου εμβόλου | ± 0,7 βαθμός |