| Tworzywo | Obsługiwane dostosowywanie |
|---|---|
| Stopień dokładności | C3, C5, C7, C10 |
| Surowiec orzechowy | SCM420H |
| Typ nakrętki | SFU, SFI, SFS, SFY, SFNU, SFNI, SFA, SFDC, SFK, SCI. DFU, DFI, DFS, DFDC |
| Maksymalna długość oryginału | 100-7500MM |
| Tworzywo | Obsługiwane dostosowywanie |
|---|---|
| Stopień dokładności | C3, C5, C7, C10 |
| Surowiec orzechowy | SCM420H |
| Typ nakrętki | SFU, SFI, SFS, SFY, SFNU, SFNI, SFA, SFDC, SFK, SCI. DFU, DFI, DFS, DFDC |
| Maksymalna długość oryginału | 100-7500MM |
| Tworzywo | Obsługiwane dostosowywanie |
|---|---|
| Stopień dokładności | C3, C5, C7, C10 |
| Surowiec orzechowy | SCM420H |
| Typ nakrętki | SFU, SFI, SFS, SFY, SFNU, SFNI, SFA, SFDC, SFK, SCI. DFU, DFI, DFS, DFDC |
| Maksymalna długość oryginału | 100-7500MM |
| Tworzywo | Obsługiwane dostosowywanie |
|---|---|
| Stopień dokładności | C3, C5, C7, C10 |
| Surowiec orzechowy | SCM420H |
| Typ nakrętki | SFU, SFI, SFS, SFY, SFNU, SFNI, SFA, SFDC, SFK, SCI. DFU, DFI, DFS, DFDC |
| Maksymalna długość oryginału | 100-7500MM |
| Tworzywo | Obsługiwane dostosowywanie |
|---|---|
| Stopień dokładności | C3, C5, C7, C10 |
| Surowiec orzechowy | SCM420H |
| Typ nakrętki | SFU, SFI, SFS, SFY, SFNU, SFNI, SFA, SFDC, SFK, SCI. DFU, DFI, DFS, DFDC |
| Maksymalna długość oryginału | 100-7500MM |
| Standard motor power(W) | 400W |
|---|---|
| Repeatable positioning | ±0.01 |
| Max stroke (mm)*2 | 1050 |
| Screw specification | 1605/1610/1616/1620(Slenderness ratio1:62.5) |
| Screw grade | C7 rolling |
| standard motor power (W) | 750W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.01 |
| Max stroke(mm)*2 | 1250 |
| Screw specification | 2005/2010/2020/2040(Slenderness ratio1:70) |
| Screw grade | C7 rolling |
| Standard motor power(W) | 400W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.01 |
| Max stroke(mm)*2 | 1050 |
| Screw specification | 1605/1610/1616/1620(Slenderness ratio1:62.5) |
| Screw grade | C7 rolling |
| Screw grade | C7 Rolling 0802(Slenderness ratio 1:50) |
|---|---|
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ±0,02 |
| Screw specification | 802/805 |
| Standardowa wyjście silnika (W) 50 W Steper 28 Znany moment obrotowy (NM) 0,16 0,09 Śruba C7 Rolanie | 30.50.100 |
| Kąt obrotu pręta tłokowego | ± 0,7 stopnia |
| Klasa śrubowa | C7 Rolling 1605/1610 (Współczynnik smukłości 1: 62,5) |
|---|---|
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ±0,02 |
| Maksymalne obciążenie promieniowe jako cylinder barierowy (kg) | 100 |
| Standardowa wyjście silnika (W) 50 W Steper 28 Znany moment obrotowy (NM) 0,16 0,09 Śruba C7 Rolanie | 30.50.100 |
| Kąt obrotu pręta tłokowego | ± 0,7 stopnia |