| Material | Customization Supported |
|---|---|
| Accuracy Grade | C3,C5,C7,C10 |
| Nut Raw Material | SCM420H |
| Nut Type | SFU, SFI, SFS, SFY, SFNU,SFNI, SFA, SFDC, SFK, SCI. DFU, DFI, DFS, DFDC |
| Maximum Original Length | 100-7500MM |
| Material | Customization Supported |
|---|---|
| Accuracy Grade | C3,C5,C7,C10 |
| Nut Raw Material | SCM420H |
| Nut Type | SFU, SFI, SFS, SFY, SFNU,SFNI, SFA, SFDC, SFK, SCI. DFU, DFI, DFS, DFDC |
| Maximum Original Length | 100-7500MM |
| Material | Customization Supported |
|---|---|
| Accuracy Grade | C3,C5,C7,C10 |
| Nut Raw Material | SCM420H |
| Nut Type | SFU, SFI, SFS, SFY, SFNU,SFNI, SFA, SFDC, SFK, SCI. DFU, DFI, DFS, DFDC |
| Maximum Original Length | 100-7500MM |
| Material | Customization Supported |
|---|---|
| Accuracy Grade | C3,C5,C7,C10 |
| Nut Raw Material | SCM420H |
| Nut Type | SFU, SFI, SFS, SFY, SFNU,SFNI, SFA, SFDC, SFK, SCI. DFU, DFI, DFS, DFDC |
| Maximum Original Length | 100-7500MM |
| Material | Customization Supported |
|---|---|
| Accuracy Grade | C3,C5,C7,C10 |
| Nut Raw Material | SCM420H |
| Nut Type | SFU, SFI, SFS, SFY, SFNU,SFNI, SFA, SFDC, SFK, SCI. DFU, DFI, DFS, DFDC |
| Maximum Original Length | 100-7500MM |
| Standard Motor Power(W) | 400W |
|---|---|
| Repeatable Positioning | ±0.01 |
| Max Stroke (mm)*2 | 1050 |
| Screw Specification | 1605/1610/1616/1620(Slenderness Ratio1:62.5) |
| Screw Grade | C7 Rolling |
| Standard Motor Power (W) | 750W |
|---|---|
| Repeatable Positioning Accuracy(mm) | ±0.01 |
| Max Stroke(mm)*2 | 1250 |
| Screw Specification | 2005/2010/2020/2040(Slenderness Ratio1:70) |
| Screw Grade | C7 Rolling |
| Standard Motor Power(W) | 400W |
|---|---|
| Repeatable Positioning Accuracy(mm) | ±0.01 |
| Max Stroke(mm)*2 | 1050 |
| Screw Specification | 1605/1610/1616/1620(Slenderness Ratio1:62.5) |
| Screw Grade | C7 Rolling |
| Screw Grade | C7 Rolling 0802(Slenderness Ratio 1:50) |
|---|---|
| Repeatable Positioning Accuracy(mm) | ±0.02 |
| Screw Specification | 802/805 |
| Standard Motor Output (W) 50W Stepper 28 Rated Torque(Nm) 0.16 0.09 Screw Grade C7 Rolling 0802(Sl | 30.50.100 |
| Piston Rod Rotation Angle | ±0.7 Degree |
| Screw Grade | C7 Rolling 1605/1610 (Slenderness Ratio1:62.5) |
|---|---|
| Repeatable Positioning Accuracy(mm) | ±0.02 |
| Max Radial Load As A Barrier Cylinder(KG) | 100 |
| Standard Motor Output (W) 50W Stepper 28 Rated Torque(Nm) 0.16 0.09 Screw Grade C7 Rolling 0802(Sl | 30.50.100 |
| Piston Rod Rotation Angle | ±0.7 Degree |