| مواد | سفارشی سازی پشتیبانی می شود |
|---|---|
| درجه دقت | C3، C5، C7، C10 |
| مواد خام آجیل | SCM420H |
| نوع مهره | SFU، SFI، SFS، SFY، SFNU، SFNI، SFA، SFDC، SFK، SCI. DFU، DFI، DFS، DFDC |
| حداکثر طول اصلی | 100-7500 میلی متر |
| مواد | سفارشی سازی پشتیبانی می شود |
|---|---|
| درجه دقت | C3، C5، C7، C10 |
| مواد خام آجیل | SCM420H |
| نوع مهره | SFU، SFI، SFS، SFY، SFNU، SFNI، SFA، SFDC، SFK، SCI. DFU، DFI، DFS، DFDC |
| حداکثر طول اصلی | 100-7500 میلی متر |
| مواد | سفارشی سازی پشتیبانی می شود |
|---|---|
| درجه دقت | C3، C5، C7، C10 |
| مواد خام آجیل | SCM420H |
| نوع مهره | SFU، SFI، SFS، SFY، SFNU، SFNI، SFA، SFDC، SFK، SCI. DFU، DFI، DFS، DFDC |
| حداکثر طول اصلی | 100-7500 میلی متر |
| مواد | سفارشی سازی پشتیبانی می شود |
|---|---|
| درجه دقت | C3، C5، C7، C10 |
| مواد خام آجیل | SCM420H |
| نوع مهره | SFU، SFI، SFS، SFY، SFNU، SFNI، SFA، SFDC، SFK، SCI. DFU، DFI، DFS، DFDC |
| حداکثر طول اصلی | 100-7500 میلی متر |
| مواد | سفارشی سازی پشتیبانی می شود |
|---|---|
| درجه دقت | C3، C5، C7، C10 |
| مواد خام آجیل | SCM420H |
| نوع مهره | SFU، SFI، SFS، SFY، SFNU، SFNI، SFA، SFDC، SFK، SCI. DFU، DFI، DFS، DFDC |
| حداکثر طول اصلی | 100-7500 میلی متر |
| Standard motor power(W) | 400W |
|---|---|
| Repeatable positioning | ±0.01 |
| Max stroke (mm)*2 | 1050 |
| Screw specification | 1605/1610/1616/1620(Slenderness ratio1:62.5) |
| Screw grade | C7 rolling |
| standard motor power (W) | 750W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.01 |
| Max stroke(mm)*2 | 1250 |
| Screw specification | 2005/2010/2020/2040(Slenderness ratio1:70) |
| Screw grade | C7 rolling |
| Standard motor power(W) | 400W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.01 |
| Max stroke(mm)*2 | 1050 |
| Screw specification | 1605/1610/1616/1620(Slenderness ratio1:62.5) |
| Screw grade | C7 rolling |
| Screw grade | C7 Rolling 0802(Slenderness ratio 1:50) |
|---|---|
| دقت موقعیت یابی قابل تکرار (MM) | 0.02 ± |
| Screw specification | 802/805 |
| خروجی موتور استاندارد (W) 50W پله 28 دارای گشتاور دارای امتیاز (NM) 0.16 0.09 Screw Grade C7 Rolling | 30.50.100 |
| زاویه چرخش میله پیستون | 0.7 درجه |
| درجه پیچ | C7 Rolling 1605/1610 (نسبت باریک 1: 62.5) |
|---|---|
| دقت موقعیت یابی قابل تکرار (MM) | 0.02 ± |
| حداکثر بار شعاعی به عنوان یک سیلندر مانع (کیلوگرم) | 100 |
| خروجی موتور استاندارد (W) 50W پله 28 دارای گشتاور دارای امتیاز (NM) 0.16 0.09 Screw Grade C7 Rolling | 30.50.100 |
| زاویه چرخش میله پیستون | 0.7 درجه |