| Malzeme | Özelleştirme Desteklenir |
|---|---|
| Doğruluk Derecesi | C3,C5,C7,C10 |
| Somun hammaddesi | SCM420H |
| Somun Tipi | SFU, SFI, SFS, SFY, SFNU,SFNI, SFA, SFDC, SFK, SCI. DFU, DFI, DFS, DFDC |
| Maksimum orijinal uzunluk | 100-7500MM |
| Malzeme | Özelleştirme Desteklenir |
|---|---|
| Doğruluk Derecesi | C3,C5,C7,C10 |
| Somun hammaddesi | SCM420H |
| Somun Tipi | SFU, SFI, SFS, SFY, SFNU,SFNI, SFA, SFDC, SFK, SCI. DFU, DFI, DFS, DFDC |
| Maksimum orijinal uzunluk | 100-7500MM |
| Malzeme | Özelleştirme Desteklenir |
|---|---|
| Doğruluk Derecesi | C3,C5,C7,C10 |
| Somun hammaddesi | SCM420H |
| Somun Tipi | SFU, SFI, SFS, SFY, SFNU,SFNI, SFA, SFDC, SFK, SCI. DFU, DFI, DFS, DFDC |
| Maksimum orijinal uzunluk | 100-7500MM |
| Malzeme | Özelleştirme Desteklenir |
|---|---|
| Doğruluk Derecesi | C3,C5,C7,C10 |
| Somun hammaddesi | SCM420H |
| Somun Tipi | SFU, SFI, SFS, SFY, SFNU,SFNI, SFA, SFDC, SFK, SCI. DFU, DFI, DFS, DFDC |
| Maksimum orijinal uzunluk | 100-7500MM |
| Malzeme | Özelleştirme Desteklenir |
|---|---|
| Doğruluk Derecesi | C3,C5,C7,C10 |
| Somun hammaddesi | SCM420H |
| Somun Tipi | SFU, SFI, SFS, SFY, SFNU,SFNI, SFA, SFDC, SFK, SCI. DFU, DFI, DFS, DFDC |
| Maksimum orijinal uzunluk | 100-7500MM |
| Standard motor power(W) | 400W |
|---|---|
| Repeatable positioning | ±0.01 |
| Max stroke (mm)*2 | 1050 |
| Screw specification | 1605/1610/1616/1620(Slenderness ratio1:62.5) |
| Screw grade | C7 rolling |
| standard motor power (W) | 750W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.01 |
| Max stroke(mm)*2 | 1250 |
| Screw specification | 2005/2010/2020/2040(Slenderness ratio1:70) |
| Screw grade | C7 rolling |
| Standard motor power(W) | 400W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.01 |
| Max stroke(mm)*2 | 1050 |
| Screw specification | 1605/1610/1616/1620(Slenderness ratio1:62.5) |
| Screw grade | C7 rolling |
| Screw grade | C7 Rolling 0802(Slenderness ratio 1:50) |
|---|---|
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ±0,02 |
| Screw specification | 802/805 |
| Standart Motor Çıkışı (W) 50W Stepper 28 Nominal Tork (NM) 0.16 0.09 Vida Sınıfı C7 Haddeleme 0802 ( | 30.50.100 |
| Piston çubuk dönüş açısı | ± 0.7 derece |
| Vida derecesi | C7 Haddeleme 1605/1610 (incelik oranı1: 62.5) |
|---|---|
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ±0,02 |
| Bir bariyer silindiri olarak maksimum radyal yük (kg) | 100 |
| Standart Motor Çıkışı (W) 50W Stepper 28 Nominal Tork (NM) 0.16 0.09 Vida Sınıfı C7 Haddeleme 0802 ( | 30.50.100 |
| Piston çubuk dönüş açısı | ± 0.7 derece |