| Naam | Lineaire flenslagers |
|---|---|
| Type | Lineaire,lineaire beweging glijballagers |
| Kenmerken | Anti-wrijving, laag geluid, lange levensduur |
| prestaties | Hoge snelheid |
| Werktemperatuur | -20°C tot 80°C |
| Productnaam | Flanged lineaire kogellager |
|---|---|
| Materiaal | Lagers van staal |
| Lange | 10240mm |
| Toepassing | CNC-bewerkingsonderdelen |
| Verpakking Details | karton |
| Productnaam | Flanged lineaire kogellager |
|---|---|
| Materiaal | Dragend staal |
| Lengte | 10240mm |
| Sollicitatie | CNC-bewerkingsonderdelen |
| Verpakking Details | Karton |
| Naam | Lineaire flenslagers |
|---|---|
| Type | Lineaire,lineaire beweging glijballagers |
| Functie | Anti-wrijving, laag geluid, lange levensduur |
| Prestatie | Hoge snelheid |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 80°C |
| Naam | Lineaire flenslagers |
|---|---|
| Type | Lineaire,lineaire beweging glijballagers |
| Functie | Anti-wrijving, laag geluid, lange levensduur |
| Prestatie | Hoge snelheid |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C tot 80 ° C |
| Productnaam | Lineaire glijbaan |
|---|---|
| Materiaal | Lagers van staal |
| Kerncomponenten | Lagers |
| Vooraf geladen code | ZO, ZA, ZB |
| Toepasselijke industrieën | Machines en toestellen |
| Productnaam | Lineaire glijbaan |
|---|---|
| Materiaal | Dragend staal |
| Kerncomponenten | Handelswijze |
| Vooraf geladen code | ZO, ZA, ZB |
| Toepasselijke industrieën | machines |
| Productnaam | Lineair Gidsblok |
|---|---|
| Materiaal | Lagers van staal |
| Kerncomponenten | Lagers |
| Vooraf geladen code | ZO, ZA, ZB |
| Toepasselijke industrieën | Machines en toestellen |
| Productnaam | Flanged lineaire kogellager |
|---|---|
| Materiaal | Dragend staal |
| Lengte | 10240mm |
| Sollicitatie | CNC-bewerkingsonderdelen |
| Verpakking Details | Karton |
| Naam | Schachtkoppeling |
|---|---|
| Werktemperatuur | -20°C tot 80°C |
| Corrosiebestendigheid | - Ja, dat klopt. |
| Nauwkeurigheid | Hoog |
| Sleutelwoord | Het lineaire Kogellager van het Gidsspoor |