| Productcategorieën | Lineaire dia's |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Maximale slagkracht | 1050 mm |
| Schroefklasse | C7walsen |
| Standaard motorvermogen | 200 W |
| naam | Enige Asrobot |
|---|---|
| Materiaal | Lagers van staal |
| Lange | 1001680MM |
| Diensten | OEM de diensten |
| STRUCTURE | CNC-componenten |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ± 0,1 |
|---|---|
| Rated stuwkracht (n) | 220 |
| Standaardslag (mm)*3 | 100-6000 mm/100 mm interval |
| AC -servo motorcapaciteit (W) | 400 |
| Riembreedte (mm) | 32 |
| Naam | Kleine lineaire lagers |
|---|---|
| Type | Lineaire,lineaire beweging glijballagers |
| Functie | Anti-wrijving, laag geluid, lange levensduur |
| Prestatie | Hoge snelheid |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 80°C |
| Naam | Enige Asrobot |
|---|---|
| Materiaal | Lagers van staal |
| Lange | 1001680MM |
| Service | OEM de diensten |
| Structuur | CNC-componenten |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ± 0,1 |
|---|---|
| Rated stuwkracht (n) | 765 |
| Langste slag (mm) | 100-6000 mm/interval 100 mm |
| Basisgewicht Omm Slag kg | 19.85 |
| Verhoog het gewicht elke 100 mm Slag Kg | 0,94 |
| Naam | Lineaire flenslagers |
|---|---|
| Type | Lineaire,lineaire beweging glijballagers |
| Functie | Anti-wrijving, laag geluid, lange levensduur |
| Prestatie | Hoge snelheid |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 80°C |
| Naam | KH-lagers |
|---|---|
| Type | Lineair bewegend lager |
| Structuur | lineair lager |
| Nauwkeurigheid | Hoge precisie |
| Functies | Gladde en rustige werking |
| Naam | lineair lager |
|---|---|
| Type | Lineaire,lineaire beweging glijballagers |
| Functie | Anti-wrijving, laag geluid, lange levensduur |
| Pakket | Doos,Plastic Bag,karton,Plastic+carton Lineair lager LM6UU,Plastic Bags/Plastic tube |
| Steekproef | Beschikbaar, keur goed |
| Naam | Lineaire glijtabel |
|---|---|
| Materiaal | Lagers van staal |
| Lange | 1001680MM |
| Diensten | OEM de diensten |
| Structuur | CNC-componenten |