| Naam | Modulaire lineaire actuator |
|---|---|
| Materiaal | Lagers van staal |
| Lange | 1001680MM |
| Diensten | OEM de diensten |
| Structuur | CNC-componenten |
| Productcategorieën | Lineaire dia's |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Maximale slagkracht | 1050 mm |
| Schroefklasse | C7walsen |
| Standaard motorvermogen | 200 W |
| Naam | Lineaire glijtabel |
|---|---|
| Materiaal | Lagers van staal |
| Lange | 1001680MM |
| Diensten | OEM de diensten |
| Structuur | CNC-componenten |
| Naam | CNC lineaire glijbaan |
|---|---|
| Materiaal | Lagers van staal |
| Lange | 1001680MM |
| Diensten | OEM de diensten |
| Structuur | CNC-componenten |
| Naam | Kleine lineaire lagers |
|---|---|
| Type | Lineaire,lineaire beweging glijballagers |
| Functie | Anti-wrijving, laag geluid, lange levensduur |
| Prestatie | Hoge snelheid |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 80°C |
| Naam | XYZ lineaire actuator |
|---|---|
| Reeks | PTH |
| Slag bereik | 50mm1500mm |
| Positienauwkeurigheid | 0.02 mm |
| Maximale snelheid | 500 mm/s |
| Productnaam | Lineaire glijbaan |
|---|---|
| Materiaal | Lagers van staal |
| Kerncomponenten | Lagers |
| Vooraf geladen code | ZO, ZA, ZB |
| Toepasselijke industrieën | Machines en toestellen |
| Productnaam | Lineaire Leibanen |
|---|---|
| Breedte van de geleidingsrail | 1563mm |
| CombiWidth Of Height | 15-65 mm |
| Type | Lineaire rollgids |
| Materiaal | roestvrij staal |
| Productnaam | lineair gidsspoor |
|---|---|
| Breedte van de geleidingsrail | 1563mm |
| CombiWidth Of Height | 15-65 mm |
| Type | Lineaire rollgids |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Naam | Lineaire lagerslijdeenheid |
|---|---|
| Modelnummer | SBR/TBR |
| Materiaal | Aluminium |
| Toepassing | CNC-machine |
| Certificaat | ISO9001, ISO14001, ISO18001 |