| Naam | Lineaire lagerslijdeenheid |
|---|---|
| Modelnummer | SBR/TBR |
| Materiaal | Aluminium |
| Toepassing | CNC-machine |
| Certificaat | ISO9001, ISO14001, ISO18001 |
| Naam | Lijnbewegingslagers |
|---|---|
| Modelnummer | SBR/TBR |
| Materiaal | Aluminium |
| Toepassing | CNC-machine |
| Certificaat | ISO9001, ISO14001, ISO18001 |
| Productnaam | Lineair Gidsblok |
|---|---|
| Materiaal | Lagers van staal |
| Kerncomponenten | Lagers |
| Vooraf geladen code | ZO, ZA, ZB |
| Toepasselijke industrieën | Machines en toestellen |
| Productnaam | Lineaire glijbaan |
|---|---|
| Materiaal | Lagers van staal |
| Kerncomponenten | Lagers |
| Vooraf geladen code | ZO, ZA, ZB |
| Toepasselijke industrieën | Machines en toestellen |
| naam | Enige Asrobot |
|---|---|
| Materiaal | Lagers van staal |
| Lange | 1001680MM |
| Diensten | OEM de diensten |
| STRUCTURE | CNC-componenten |
| Productnaam | Lineaire glijbaan |
|---|---|
| Materiaal | Dragend staal |
| Kerncomponenten | Handelswijze |
| Vooraf geladen code | ZO, ZA, ZB |
| Toepasselijke industrieën | machines |
| Productnaam | Lineaire glijbaan |
|---|---|
| Materiaal | Dragend staal |
| Kerncomponenten | Handelswijze |
| Vooraf geladen code | ZO, ZA, ZB |
| Toepasselijke industrieën | machines |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ± 0,1 |
|---|---|
| Rated stuwkracht (n) | 765 |
| Langste slag (mm) | 100-6000 mm/interval 100 mm |
| Basisgewicht Omm Slag kg | 19.85 |
| Verhoog het gewicht elke 100 mm Slag Kg | 0,94 |
| Productnaam | Lineaire glijbaan |
|---|---|
| Materiaal | Lagers van staal |
| Kerncomponenten | Lagers |
| Vooraf geladen code | ZO, ZA, ZB |
| Toepasselijke industrieën | Machines en toestellen |
| Productnaam | Precieze glijbanen |
|---|---|
| Breedte van de geleidingsrail | 1563mm |
| CombiWidth Of Height | 15-65 mm |
| Type | Lineaire rollgids |
| Materiaal | Roestvrij staal |