| Nazwa | Śruba do kuli uziemionej |
|---|---|
| Podstawowe komponenty | Łożysko |
| Długość | Dostosowana długość |
| Aplikacja | Części do obróbki CNC |
| Funkcja | Długa żywotność |
| nazwisko | Robot jednoosiowy |
|---|---|
| Materiał | Stal łożyskowa |
| Długość | 100-1680MM |
| USŁUGA | Usługi OEM |
| Struktura | Komponenty CNC |
| Nazwa | Śruba do kuli uziemionej |
|---|---|
| Podstawowe komponenty | Łożysko |
| Długość | Dostosowana długość |
| Aplikacja | Części do obróbki CNC |
| Funkcja | Długa żywotność |
| Nazwa | Walcowana śruba kulowa |
|---|---|
| Tworzywo | S55C, SCM420H |
| Typ nakrętki | Pojedyncza nakrętka $ podwójna nakrętka |
| Aplikacja | Drukarka 3D/maszyna CNC |
| Podstawowy komponent | Silnik, łożysko, silnik, zbiornik ciśnieniowy |
| nazwisko | Robot jednoosiowy |
|---|---|
| Materiał | Stal łożyskowa |
| Długość | 100-1680MM |
| Usługa | Usługi OEM |
| Struktura | Komponenty CNC |
| Prędkość pchania (mm/s) | 20 |
|---|---|
| Przyspieszenie i opóźnienie (mm/s²) | 3000 |
| Luz (mm) | Poniżej 0,2 |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ± 0,05 |
| Odporność na uderzenia/wibracje (m/s²) | 50/20 |
| Standardowe wyjście silnika (W) | 200W/400W |
|---|---|
| Znamionowy moment obrotowy (NM) | 0,64/1,27 |
| Maksymalny dopuszczalny moment wejściowy (nm) | 9 |
| Klasa śrubowa | C7 Rolling (Współczynnik smukłości 1: 62,5) |
| Powtórna dokładność pozycjonowania ((mm) | ±0,02 |
| Standard motor power(W) | 400W |
|---|---|
| Repeatable positioning | ±0.01 |
| Max stroke (mm)*2 | 1050 |
| Screw specification | 1605/1610/1616/1620(Slenderness ratio1:62.5) |
| Screw grade | C7 rolling |
| standard motor power (W) | 750W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.01 |
| Max stroke(mm)*2 | 1250 |
| Screw specification | 2005/2010/2020/2040(Slenderness ratio1:70) |
| Screw grade | C7 rolling |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ± 0,01 |
|---|---|
| Standardowy skok (mm) | Odstęp 50-1250 mm/50 |
| Pojemność silnika serwomechanizmu AC (W) | 400 |
| Śruba zewnętrzna średnica (mm) | C7φ16 |
| Sprzężenie (mm) | 10 × 14 |