| nazwisko | Modułowy siłownik liniowy |
|---|---|
| Materiał | Stal łożyskowa |
| Długość | 100-1680MM |
| Usługa | Usługi OEM |
| Struktura | Komponenty CNC |
| Kategorie produktów | Liniowe slajdy |
|---|---|
| Kolor | Szary |
| Maksymalny skok | 1050 mm |
| Klasa śrubowa | C7rolling |
| Standardowa moc silnika | 200 W |
| nazwisko | Liniowy stół slajdowy |
|---|---|
| Materiał | Stal łożyskowa |
| Długość | 100-1680MM |
| Usługa | Usługi OEM |
| Struktura | Komponenty CNC |
| nazwisko | Liniowy zjeżdżalnia CNC |
|---|---|
| Materiał | Stal łożyskowa |
| Długość | 100-1680MM |
| Usługa | Usługi OEM |
| Struktura | Komponenty CNC |
| Nazwa | Małe łożyska liniowe |
|---|---|
| Typ | Łożysko kulkowe liniowe, liniowe |
| Funkcja | Antykriction, niski hałas, długa żywotność LM6UU, długa życie, wysoka jakość |
| Wydajność | Wysoka prędkość |
| Temperatura pracy | -20°C do 80°C |
| nazwisko | Liniowy siłownik XYZ |
|---|---|
| Zestaw | PTH |
| Zakres skoku | 50mm-1500mm |
| Dokładność pozycji | 0,02 mm |
| Maksymalna prędkość | 500 mm/s |
| Nazwa produktu | Liniowy suwak przewodnia |
|---|---|
| Materiał | Stal łożyskowa |
| Podstawowe komponenty | Łożysko |
| Kod obciążania wstępnego | ZO, ZA, ZB |
| Praktyczne branże | maszyneria |
| Nazwa produktu | Prowadnice liniowe |
|---|---|
| Szerokość kolei przewodniej | 15-63mm |
| CombiWidth of Wysokość | 15-65mm |
| Typ | Prowadnica liniowa |
| Tworzywo | stal nierdzewna |
| Nazwa produktu | prowadnica liniowa |
|---|---|
| Szerokość kolei przewodniej | 15-63mm |
| CombiWidth of Wysokość | 15-65mm |
| Rodzaj | Prowadnica liniowa |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| nazwisko | Liniowy slajd łożyska |
|---|---|
| Numer modelu | SBR/TBR |
| Materiał | Aluminium |
| Zastosowanie | Maszyna CNC |
| świadectwo | ISO9001, ISO14001, ISO18001 |