| nazwisko | Liniowe łożysko kołnierza |
|---|---|
| Rodzaj | Łożysko kulkowe liniowe, liniowe |
| Cechy | Antykriction, niski hałas, długa żywotność LM6UU, długa życie, wysoka jakość |
| Wydajność | Wysoka prędkość |
| Temperatura pracy | -20°C do 80°C |
| Nazwa produktu | Liniowe łożysko kulowe |
|---|---|
| Materiał | Stal łożyskowa |
| Długość | 10-240mm |
| Zastosowanie | Części do obróbki CNC |
| Szczegóły pakowania | Karton |
| Nazwa produktu | Liniowe łożysko kulowe |
|---|---|
| Tworzywo | Stal łożyskowa |
| Długość | 10-240mm |
| Aplikacja | Części do obróbki CNC |
| Szczegóły pakowania | Karton |
| Nazwa | Liniowe łożysko kołnierza |
|---|---|
| Typ | Łożysko kulkowe liniowe, liniowe |
| Funkcja | Antykriction, niski hałas, długa żywotność LM6UU, długa życie, wysoka jakość |
| Wydajność | Wysoka prędkość |
| Temperatura pracy | -20°C do 80°C |
| Nazwa | Liniowe łożysko kołnierza |
|---|---|
| Typ | Łożysko kulkowe liniowe, liniowe |
| Funkcja | Antykriction, niski hałas, długa żywotność LM6UU, długa życie, wysoka jakość |
| Wydajność | Duża prędkość |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 80 ° C. |
| Nazwa produktu | Liniowy suwak przewodnia |
|---|---|
| Materiał | Stal łożyskowa |
| Podstawowe komponenty | Łożysko |
| Kod obciążania wstępnego | ZO, ZA, ZB |
| Praktyczne branże | maszyneria |
| Nazwa produktu | Liniowy suwak przewodnia |
|---|---|
| Tworzywo | Stal łożyskowa |
| Podstawowe komponenty | Łożysko |
| Kod obciążania wstępnego | ZO, ZA, ZB |
| Obowiązujące branże | Maszyneria |
| Nazwa produktu | Blok przewodnika liniowego |
|---|---|
| Materiał | Stal łożyskowa |
| Podstawowe komponenty | Łożysko |
| Kod obciążania wstępnego | ZO, ZA, ZB |
| Praktyczne branże | maszyneria |
| Nazwa produktu | Liniowe łożysko kulowe |
|---|---|
| Tworzywo | Stal łożyskowa |
| Długość | 10-240mm |
| Aplikacja | Części do obróbki CNC |
| Szczegóły pakowania | Karton |
| nazwisko | Łącznik wału |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20°C do 80°C |
| Odporność na korozję | - Tak, proszę. |
| Dokładność | Wysoki |
| Słowo kluczowe | Łożysko kulkowe prowadnicy liniowej |