| Kategorie produktów | Liniowe slajdy |
|---|---|
| Kolor | Szary |
| Maksymalny skok | 1050 mm |
| Klasa śrubowa | C7rolling |
| Standardowa moc silnika | 200 W |
| nazwisko | Robot jednoosiowy |
|---|---|
| Materiał | Stal łożyskowa |
| Długość | 100-1680MM |
| Usługa | Usługi OEM |
| Struktura | Komponenty CNC |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ± 0,1 |
|---|---|
| Znamione pchnięcie (N) | 220 |
| Standardowy skok (mm)*3 | Odstęp 100-6000 mm/100 mm |
| Pojemność silnika serwomechanizmu AC (W) | 400 |
| Szerokość paska (mm) | 32 |
| Nazwa | Małe łożyska liniowe |
|---|---|
| Typ | Łożysko kulkowe liniowe, liniowe |
| Funkcja | Antykriction, niski hałas, długa żywotność LM6UU, długa życie, wysoka jakość |
| Wydajność | Wysoka prędkość |
| Temperatura pracy | -20°C do 80°C |
| nazwisko | Robot jednoosiowy |
|---|---|
| Materiał | Stal łożyskowa |
| Długość | 100-1680MM |
| USŁUGA | Usługi OEM |
| Struktura | Komponenty CNC |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ± 0,1 |
|---|---|
| Znamione pchnięcie (N) | 765 |
| Najdłuższy skok (mm) | 100-6000 mm/interwał 100 mm |
| Masa podstawowa Omm Skok kg | 19.85 |
| Zwiększaj ciężar co 100 mm skoku Kg | 0,94 |
| Nazwa | Liniowe łożysko kołnierza |
|---|---|
| Typ | Łożysko kulkowe liniowe, liniowe |
| Funkcja | Antykriction, niski hałas, długa żywotność LM6UU, długa życie, wysoka jakość |
| Wydajność | Wysoka prędkość |
| Temperatura pracy | -20°C do 80°C |
| Nazwa | Łożysko kH |
|---|---|
| Typ | Łożysko ruchu liniowego |
| Struktura | Łożysko liniowe |
| Dokładność | Wysoka precyzja |
| Cechy | Gładka i cicha operacja |
| Nazwa | Łożysko liniowe |
|---|---|
| Typ | Łożysko kulkowe liniowe, liniowe |
| Funkcja | Antykriction, niski hałas, długa żywotność LM6UU, długa życie, wysoka jakość |
| Pakiet | Pudełko, torba plastikowa, kartony, plastikowe+łożysko liniowe liniowe LM6UU, plastikowe torby/plast |
| Próbka | Dostępne, zaakceptuj |
| nazwisko | Liniowy stół slajdowy |
|---|---|
| Materiał | Stal łożyskowa |
| Długość | 100-1680MM |
| Usługa | Usługi OEM |
| Struktura | Komponenty CNC |