| Maksymalna prędkość (MM/s) | 2000 |
|---|---|
| Znamione pchnięcie (N) | 367 |
| Standardowy skok (mm) | Odstęp 20-3050 mm/50 |
| Szerokość paska | 45 |
| Liniowy suwak o wysokiej sztywności | W23 × H18 |
| Zastosowanie | Maszyny automatyczne |
|---|---|
| Masę (kg) | 5 |
| Efektowny udar | 100-3900 mm |
| obciążenie poziome | ≤12 kg |
| Prędkość ruchu | ≤2000 mm/s |