| Ονομα | Λειτουργός γραμμικού συστήματος XYZ |
|---|---|
| Σειρά | PTH |
| Εύρος εγκεφαλικού επεισοδίου | 50mm1500mm |
| Ακρίβεια θέσης | 00,02 mm |
| Μέγιστη ταχύτητα | 500 mm/s |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ± 0,01 |
|---|---|
| Τυποποιημένη στροφή (mm) | 25-325mm/25 διάστημα |
| AC Servo Motor χωρητικότητα (W) | 100 |
| Βιδική εξωτερική διάμετρο (mm) | C7φ12 |
| Σύζευξη (mm) | 7x8 |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ± 0,01 |
|---|---|
| Τυποποιημένη στροφή (mm) | 25-450mm/25 διάστημα |
| AC Servo Motor χωρητικότητα (W) | 400 |
| Βιδική εξωτερική διάμετρο (mm) | C7φ16 |
| Σύζευξη (mm) | 10 × 14 |
| Repetitive positioning accuracy | ±0.08 |
|---|---|
| Lead mm | 40 |
| Maximum speed mm/s | 2000 |
| Freeze thrust (N) | 367 |
| Standard stroke mm | 20-3500mm/50 interval |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ± 0,01 |
|---|---|
| Τυποποιημένη στροφή (mm) | 50-800mm/50 διάστημα |
| AC Servo Motor χωρητικότητα (W) | 100 |
| Βιδική εξωτερική διάμετρο (mm) | C7φ12 |
| Σύζευξη (mm) | 7x8 |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ± 0,01 |
|---|---|
| Τυποποιημένη στροφή (mm) | 50-1250mm/50 διάστημα |
| AC Servo Motor χωρητικότητα (W) | 400 |
| Βιδική εξωτερική διάμετρο (mm) | C7φ16 |
| Σύζευξη (mm) | 10 × 14 |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ± 0,01 |
|---|---|
| Τυποποιημένη στροφή (mm) | 50-1100mm/50 διάστημα |
| AC Servo Motor χωρητικότητα (W) | 200 |
| Βιδική εξωτερική διάμετρο (mm) | C7φ16 |
| Σύζευξη (mm) | 10 × 14/11NOTE |
| Ονομα | Μικρό γραμμικό ρουλεμάν |
|---|---|
| Τύπος | Λειτουργία: |
| Χαρακτηριστικό | Αντί τριβής, χαμηλός θόρυβος, μακρά διάρκεια ζωής |
| Εκτέλεση | Υψηλή ταχύτητα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 80°C |
| Ονομασία | Κυλημένη βίδα σφαιρών |
|---|---|
| Υλικό | S55C,SCM420H |
| Τύπος καρυδιών | Μονό καρύδι, διπλό καρύδι |
| Εφαρμογή | 3D εκτυπωτής/μηχανή CNC |
| Τμήμα πυρήνων | Μηχανή, ρουλεμάν, κινητήρας, δοχείο πίεσης |
| Εφαρμογή | Μηχανήματα αυτοματοποίησης |
|---|---|
| Βάρος (kg) | 5 |
| Αποτελεσματικό εγκεφαλικό επεισόδιο | 100-3900 χιλιοστά |
| οριζόντιο φορτίο | ≤12KG |
| Ταχύτητα μετακίνησης | ≤ 2000mm/s |