| Naam | XYZ lineaire actuator |
|---|---|
| Reeks | PTH |
| Slag bereik | 50mm1500mm |
| Positienauwkeurigheid | 0.02 mm |
| Maximale snelheid | 500 mm/s |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ± 0,01 |
|---|---|
| Standaard slag (mm) | 25-325 mm/25 interval |
| AC -servo motorcapaciteit (W) | 100 |
| Schroef de buitenste diameter (mm) | C7φ12 |
| Koppeling (mm) | 7x8 |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ± 0,01 |
|---|---|
| Standaard slag (mm) | 25-450 mm/25 interval |
| AC -servo motorcapaciteit (W) | 400 |
| Schroef de buitenste diameter (mm) | C7φ16 |
| Koppeling (mm) | 10 × 14 |
| Repetitive positioning accuracy | ±0.08 |
|---|---|
| Lead mm | 40 |
| Maximum speed mm/s | 2000 |
| Freeze thrust (N) | 367 |
| Standard stroke mm | 20-3500mm/50 interval |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ± 0,01 |
|---|---|
| Standaard slag (mm) | 50-800 mm/50 interval |
| AC -servo motorcapaciteit (W) | 100 |
| Schroef de buitenste diameter (mm) | C7φ12 |
| Koppeling (mm) | 7x8 |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ± 0,01 |
|---|---|
| Standaard slag (mm) | 50-1250 mm/50 interval |
| AC -servo motorcapaciteit (W) | 400 |
| Schroef de buitenste diameter (mm) | C7φ16 |
| Koppeling (mm) | 10 × 14 |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ± 0,01 |
|---|---|
| Standaard slag (mm) | 50-1100 mm/50 interval |
| AC -servo motorcapaciteit (W) | 200 |
| Schroef de buitenste diameter (mm) | C7φ16 |
| Koppeling (mm) | 10 × 14/11NOTE |
| Naam | Kleine lineaire lagers |
|---|---|
| Type | Lineaire,lineaire beweging glijballagers |
| Functie | Anti-wrijving, laag geluid, lange levensduur |
| Prestatie | Hoge snelheid |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 80°C |
| Naam | Gerolde Balschroef |
|---|---|
| Materiaal | S55C,SCM420H |
| Noottype | Eenvoudige Noot$ Dubbele Noot |
| Toepassing | 3D-printer/CNC-machine |
| Kerncomponent | Motor, lager, motor, drukvat |
| Toepassing | Automatische machines |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 5 |
| Effectieve slag | 100-3900 mm |
| horizontale lading | ≤12KG |
| Bewegingssnelheid | ≤ 2000 mm/s |