| Adı | Xyz doğrusal aktüatör |
|---|---|
| Seriler | PTH |
| Darbe aralığı | 50mm-1500mm |
| Pozisyon Doğruluğu | 0,02 mm |
| en yüksek hız | 500 mm/sn |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ± 0.01 |
|---|---|
| Standart İnme (mm) | 25-325mm/25 aralık |
| AC Servo Motor Kapasitesi (W) | 100 |
| Vidalı dış çap (mm) | C7φ12 |
| Bağlantı (mm) | 7x8 |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ± 0.01 |
|---|---|
| Standart İnme (mm) | 25-450mm/25 aralık |
| AC Servo Motor Kapasitesi (W) | 400 |
| Vidalı dış çap (mm) | C7φ16 |
| Bağlantı (mm) | 10 × 14 |
| Repetitive positioning accuracy | ±0.08 |
|---|---|
| Lead mm | 40 |
| Maximum speed mm/s | 2000 |
| Freeze thrust (N) | 367 |
| Standard stroke mm | 20-3500mm/50 interval |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ± 0.01 |
|---|---|
| Standart İnme (mm) | 50-800mm/50 aralık |
| AC Servo Motor Kapasitesi (W) | 100 |
| Vidalı dış çap (mm) | C7φ12 |
| Bağlantı (mm) | 7x8 |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ± 0.01 |
|---|---|
| Standart İnme (mm) | 50-1250mm/50 aralık |
| AC Servo Motor Kapasitesi (W) | 400 |
| Vidalı dış çap (mm) | C7φ16 |
| Bağlantı (mm) | 10 × 14 |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ± 0.01 |
|---|---|
| Standart İnme (mm) | 50-1100mm/50 aralık |
| AC Servo Motor Kapasitesi (W) | 200 |
| Vidalı dış çap (mm) | C7φ16 |
| Bağlantı (mm) | 10 × 14/11not |
| İsim | Küçük doğrusal yatak |
|---|---|
| Tip | Doğrusal, doğrusal hareketli kayma bilyası yatağı |
| Özellik | Anti-FRICTION, DÜŞÜK Gürültü, Uzun Yaşam Doğrusal Rulman LM6UU, Uzun Yaşam, Yüksek Kalite |
| Performans | 15 iş günü |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 80°C |
| Adı | Haddelenmiş Vidalı Mil |
|---|---|
| Malzeme | S55C, SCM420H |
| Somun Tipi | Tek fındık $ çift fındık |
| Uygulama | 3D yazıcı/CNC makinesi |
| Çekirdek Bileşen | Motor, Rulman, Motor, Basınçlı Kap |
| Uygulama | Otomatik Makineler |
|---|---|
| Ağırlık (kg) | 5 |
| Etkili vuruş | 100-3900mm |
| yatay yük | ≤12KG |
| Hareket hızı | ≤2000mm/s |