| نام | محرک خطی xyz |
|---|---|
| سری | PTH |
| محدوده سکته مغزی | 50mm-1500mm |
| دقت موقعیت | 0.02 میلی متر |
| حداکثر سرعت | 500mm/s |
| دقت موقعیت یابی قابل تکرار (MM) | 0.01 ± |
|---|---|
| سکته مغزی استاندارد (میلی متر) | فاصله 25-325mm/25 |
| ظرفیت موتور سرویس دهنده AC (W) | 100 |
| قطر بیرونی پیچ (میلی متر) | c7φ12 |
| اتصال (میلی متر) | 7x8 |
| دقت موقعیت یابی قابل تکرار (MM) | 0.01 ± |
|---|---|
| سکته مغزی استاندارد (میلی متر) | فاصله 25-450 میلی متر/25 |
| ظرفیت موتور سرویس دهنده AC (W) | 400 |
| قطر بیرونی پیچ (میلی متر) | c7φ16 |
| اتصال (میلی متر) | 10 × 14 |
| Repetitive positioning accuracy | ±0.08 |
|---|---|
| Lead mm | 40 |
| Maximum speed mm/s | 2000 |
| Freeze thrust (N) | 367 |
| Standard stroke mm | 20-3500mm/50 interval |
| دقت موقعیت یابی قابل تکرار (MM) | 0.01 ± |
|---|---|
| سکته مغزی استاندارد (میلی متر) | فاصله 50-800 میلی متر/50 |
| ظرفیت موتور سرویس دهنده AC (W) | 100 |
| قطر بیرونی پیچ (میلی متر) | c7φ12 |
| اتصال (میلی متر) | 7x8 |
| دقت موقعیت یابی قابل تکرار (MM) | 0.01 ± |
|---|---|
| سکته مغزی استاندارد (میلی متر) | فاصله 50-1250 میلی متر/50 |
| ظرفیت موتور سرویس دهنده AC (W) | 400 |
| قطر بیرونی پیچ (میلی متر) | c7φ16 |
| اتصال (میلی متر) | 10 × 14 |
| دقت موقعیت یابی قابل تکرار (MM) | 0.01 ± |
|---|---|
| سکته مغزی استاندارد (میلی متر) | فاصله 50-1100 میلی متر/50 |
| ظرفیت موتور سرویس دهنده AC (W) | 200 |
| قطر بیرونی پیچ (میلی متر) | c7φ16 |
| اتصال (میلی متر) | 10 × 14/11note |
| نام | محور خطی کوچک |
|---|---|
| تایپ کنید | بلبرینگ توپ اسلاید خطی ، خطی |
| ویژگی | ضد اصطکاک ، سر و صدای کم ، یاتاقان خطی طولانی مدت LM6UU ، عمر طولانی ، کیفیت بالا |
| عملکرد | سرعت بالا |
| دمای عملیاتی | -20 تا 80 درجه سانتی گراد |
| نام | پیچ توپ رول شده |
|---|---|
| مواد | S55C ، SCM420H |
| نوع مهره | مهره تک $ $ دوتایی |
| درخواست | چاپگر سه بعدی/ ماشین CNC |
| جزء اصلی | موتور، بلبرینگ، موتور، مخزن تحت فشار |
| درخواست | ماشین آلات خودکار |
|---|---|
| وزن (کیلوگرم) | 5 |
| سکته مغزی موثر | 100-3900 میلی متر |
| بار افقی | ≤12 کیلوگرم |
| سرعت جنبش | ≤2000 میلی متر/ثانیه |