| nazwisko | Liniowy siłownik XYZ |
|---|---|
| Zestaw | PTH |
| Zakres skoku | 50mm-1500mm |
| Dokładność pozycji | 0,02 mm |
| Maksymalna prędkość | 500 mm/s |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ± 0,01 |
|---|---|
| Standardowy skok (mm) | Odstęp 25-325 mm/25 |
| Pojemność silnika serwomechanizmu AC (W) | 100 |
| Śruba zewnętrzna średnica (mm) | C7φ12 |
| Sprzężenie (mm) | 7x8 |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ± 0,01 |
|---|---|
| Standardowy skok (mm) | Odstęp 25-450 mm/25 |
| Pojemność silnika serwomechanizmu AC (W) | 400 |
| Śruba zewnętrzna średnica (mm) | C7φ16 |
| Sprzężenie (mm) | 10 × 14 |
| Repetitive positioning accuracy | ±0.08 |
|---|---|
| Lead mm | 40 |
| Maximum speed mm/s | 2000 |
| Freeze thrust (N) | 367 |
| Standard stroke mm | 20-3500mm/50 interval |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ± 0,01 |
|---|---|
| Standardowy skok (mm) | Odstęp 50-800 mm/50 |
| Pojemność silnika serwomechanizmu AC (W) | 100 |
| Śruba zewnętrzna średnica (mm) | C7φ12 |
| Sprzężenie (mm) | 7x8 |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ± 0,01 |
|---|---|
| Standardowy skok (mm) | Odstęp 50-1250 mm/50 |
| Pojemność silnika serwomechanizmu AC (W) | 400 |
| Śruba zewnętrzna średnica (mm) | C7φ16 |
| Sprzężenie (mm) | 10 × 14 |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ± 0,01 |
|---|---|
| Standardowy skok (mm) | Odstęp 50-1100 mm/50 |
| Pojemność silnika serwomechanizmu AC (W) | 200 |
| Śruba zewnętrzna średnica (mm) | C7φ16 |
| Sprzężenie (mm) | 10 × 14/11 |
| Nazwa | Małe łożyska liniowe |
|---|---|
| Typ | Łożysko kulkowe liniowe, liniowe |
| Funkcja | Antykriction, niski hałas, długa żywotność LM6UU, długa życie, wysoka jakość |
| Wydajność | Wysoka prędkość |
| Temperatura robocza | -20°C do 80°C |
| nazwisko | Walcowana śruba kulowa |
|---|---|
| Materiał | S55C, SCM420H |
| Typ nakrętki | Pojedyncza nakrętka $ podwójna nakrętka |
| Zastosowanie | Drukarka 3D/maszyna CNC |
| Podstawowy składnik | Silnik, łożysko, silnik, zbiornik ciśnieniowy |
| Zastosowanie | Maszyny automatyczne |
|---|---|
| Masę (kg) | 5 |
| Efektowny udar | 100-3900 mm |
| obciążenie poziome | ≤12 kg |
| Prędkość ruchu | ≤2000 mm/s |